Wpis z mikrobloga

Mireczki od #apple #iphone.
Stoję przed etapem wymiany iPhone SE (2gen).
Zastanawiam się pomiędzy 13 mini a 14 pro.
Co do mini to przemawia do mnie mniejsza waga i wymiary (nawet od SE) ze względu na to ze potrzebuje mieć ciagle telefon przy dupie przez co mniej odczuwalny w kieszeni. Z tego co widziałem na testach to bateria praktycznie tyle samo trzyma co 12 i 13.

Pytanie do was, jakie są plusy 14 pro które przemawiałyby jednak za tym telefonem.
  • 8
@alWdIjJpz18nHw: No właśnie wiem ze duża różnica w aparatach 12mp i 2x zoom vs 48mp i 6x zoom. Ale ja tyle zdjęć robie co kot napłakał.
Szczerze to napalony byłem na 14 pro dopóki go do ręki nie wziąłem. Ta wyspa z aparatami jest przeogromna i nie wiem jak by się go używało bez obudowy czy te aparaty by się nie zahaczały.
@wojtouchy: tylko ostrożnie z 13 Mini (i ogólnie z pozostałymi modelami), bo sklepy lubią golić kupujących. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W skrócie:

Jeżeli widzisz cenę 3999 zł za 128 GB jest ok, bo taka cena obowiązuje na stronie Apple

Jeżeli widzisz powyżej tej ceny sklep leci w trąbkę (przykładowo Euro AGD na screenie)

Jeżeli widzisz kwotę poniżej 3999 zł wtedy nożna uznać to za promocję

Niestety jabłka,
a.....e - @wojtouchy: tylko ostrożnie z 13 Mini (i ogólnie z pozostałymi modelami), b...

źródło: comment_1663415013k2xCa2MXYTVKyRsttYUBHP.jpg

Pobierz