Wpis z mikrobloga

@bsl: no rzeczywiscie jest w zasięgu, zależało mi też aby to możliwie jak najbardziej sprawdzony sprzęt bo wiąże się to z dużą dostępnościa materiałów pomocniczych. ale dzięki, poczytam o niej troche
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szachmat1488: ja poszedłem drogą tania drukarka i potem ileś miesięcy walki do ucywilizowania jej, to nie było tak że po zakupie nie drukowała, działała przyzwoicie ale co chwila mnie coś wkurzało i tak jest to ender 3
@Archix: @szachmat1488: nie wiem co oni wszyscy chcą od endera, mam v2 i zero problemów!. Wymień tylko sprężyny stołu na twardsze niż fabryczne, koszt kilku złotych. Druga sprawa drukarki 3d w PL mają chore ceny! Sam kupiłem w sklepie z NL za 185€ czyli przy aktualnym kursie niecałe 900zł.
Co prawda dokonałem kilku modyfikacji ale nie związanych z jakością druku, tylko typu autopoziomowanie stołu czy serwer octoprint.
Najważniejsze jest poprawne
@nawri: To fajnie ze masz zero problemów ale popatrz na redditach, forach czy grupkach na fb ile osób ma problemy z Enderami.
O tym że one potrafią przyjść #!$%@? już z Chin to nie warto wspominać (najpopularniejszy problem tego typu to chyba wygięty blat)
@szachmat1488: mam endera v3 tego pierwszego i jest dość dobrą drukarką, już trochę wydrukowała u mnie i jedynie to był na początku problem ze stołem ale kupiłem szkło i elegancko jest, teraz będe budował skrzynie, rama metalowa+ pleksa tak aby miała lepsze warunki pracy+ jakaś tam estetyka. ta podkładka która przychodzi fabrycznie strasznie mi się ścierała w miejscu wydruku- pewnie moja wina.
Do tego jeszcze tak, ceny energi są jakie są