Wpis z mikrobloga

@SkorpionX: tak, bo motłochem z widłami steruje właśnie kler. W obecnych czasach ludzie inteligentniejsi jak stracą cierpliwość to wyjeżdżają za granicę zamiast obalać rząd.
  • Odpowiedz
@siepan "motłoch z widłami", jak nazwałaś najuboższych gdy jest głodny i zgnębiony to i monarchów i szlachtę i polityków i kler potrafi pogonić, nie raz to widzieliśmy
  • Odpowiedz
@stuparevic: u mnie w gminie działa to od dwóch dni i właśnie przedwczoraj przyszło mi wracać rowerem po 23. Kapnąłem się dopiero koło chaty o co chodzi, z tym, że duża część okolicy to zamknięte osiedla i tu akurat bez zmian, latarnie normalnie działają.
  • Odpowiedz
@stuparevic: u mnie w gminie od dwóch lat wyłączają oświetlenie o 23 do świtu. Jest to duża gmina pod miastem wojewódzkim a po 23 ciemno że jak wyciągniesz ręke to jej nie widać. Już nie bedą mieli na czym oszczędzać.
  • Odpowiedz
@SkorpionX: motłoch z widłami nawet się nie przejął kiedy papież dał łapke w góre na rozbiór polski, wszystkie możliwe krzywdy wybaczone, nawet jeśli jakimś cudem o nich wiedzą. motłoch z widłami od zarania dziejów wiernie i posłusznie (jak na uległy naród przystało) robi pałę księdzu xD toteż wstawaj, zesrałeś się
  • Odpowiedz