Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki i mirabelki, szukam laptopa dla siebie, a że jestem typowym marudą oglądającym 100tys. recenzji przed zakupem to chciałbym się poradzić - zależy mi na bardzo dobrej matrycy (od czasu do czasu PS/Lightroom), dobrej baterii i ogólnej kulturze pracy. Mam do wyjęcia Matebooka 14 2020 z Ryzenem 4800h i 16GB ram za dobrą kasę używkę, ale korci mnie też MSI Modern 14 z Ryzenem 4500u i 16GB ram ze względu na możliwości rozbudowy (tu w podobnej kasie nówka). Początkowo nastawiałem się na X1 Carbona G6 ale trudno złapać w dobrej kasie sprzęt w klasie A z najwyższą konfiguracją. Co sądzicie o tym MSI i Matebooku?

Dodam że jakość wykonania też mocno się liczy bo służbowo używam MB Pro 16" więc nie chciałbym dużego kontrastu. (Nie, nie chcę MB na prywatny sprzęt)

#laptopy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tymkowy: też mam służbowego mbr 16 i prywatnie uzywam matebooka 14 huawei. Jakość wykonania 14 spoko, widać mocne "inspiracje" applem. Dobry ekran o świetnych proporcjach w tym rozmiarze. W sumie polecam jedyny minus to po 2 latach zaczął czasem przycinać lewy shift, ale w sumie często ja i różowa coś jemy przy lapku więc raczej nasza wina.
  • Odpowiedz