Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drogie Mirabelki i Mirkowie..
Na początku chcę przeprosić za "ekhm" z poprzedniej wstawki. Zmieniałem słowa "penis i wagina'', żeby mi wykop tego moderacja nie skasowała... No i to nadal nie zarzutka. Wiem że ciężko uwierzyć co niektórym. No i czego nie dopisałem, to co wydarzyło się na plaży nie było publiczne, byliśmy zasłonięci od ludzi z jednej strony wydmą a z drugiej naszym namiotem i parawanem naszych "sąsiadów", także powiedzmy że kultura była...

Kontynuując wątek #letnipowiewwiatru :
Minęło troszkę czasu. Nie spotkaliśmy się z tamtą parką. Jednak postanowiliśmy, że spróbujemy troszkę poświntuszyć i założyliśmy konto na tinderze. Spotkaliśmy się z dwoma parami, jednak nic po za "kawą". Głównie dlatego, że po za wyglądem zewnętrznym nic one nie oferowały, tzn nie było po prostu o czym z nimi rozmawiać (typowa Nikola i Brajan po gimnazjum). Ledwo przebrnęliśmy przez te kawy. Aleee... mimo wszystko nasze współżycie za to mocno eksplodowało. Szukając, rozmawiając sami się nakręcaliśmy na gorący sex. Czy ktoś może polecić jakiś klub w stolicy? Jakie ewentualnie strony www po za tinder? Nie szukamy faceta tylko parę. Żonka mówi że mogłaby być sama kobietą, ale nie chcę żeby to było tylko z korzyścią dla mnie (dziwne nie?! ale skoro sobie ufamy i mamy zamiar swingować i tak to chcę żeby było po równo)
Są jakieś stronki dla #swing #swingers . Gdzie można nawiązać z kimś kontakt na #sex ale i nie tylko? Chętnie pójdziemy razem do kina i drinka albo wyjedziemy z kimś po spotkaniu dwóch na weekend w góry lub mazury.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6323315d1afdc4d5a91ce38d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Drogie Mirabelki i Mirkowie.. 
Na ...
źródło: comment_1663280430eYZGClgs7vzKlv9JNKpALi.jpg
  • 6
OP: Dzięki. Słyszałem o zbiorniku, ale najczęściej że pełno Januszy i Grażyn. Sprawdzę. Co do klubów wydaje mi się że łatwiej będzie kogoś znaleźć z sensem niż na tinderze, bo większa ilość takich samych ludzi w jednym miejscu. Umawianie się w ciemno niestety to straszna loteria. Nie dopisałem że mieliśmy nawet spotkanie z parą na które przyszedł facet i ściemniał że żona nie mogła... Strata czasu. Fajnie byłoby znaleźć 1-2 parki
GłuchaJulka: Z ciekawości, jak wygląda wizyta w takim klubie? Wchodzi sie w skąpym ubraniu, czy normalnie i są jakieś pokoje dla chętnych przygód? Co do zbiornika - fajna stronka, ale trzeba niestety dobrze trafić. Jako singiel stwierdzam że dużo bajarzy tam jest i #!$%@? za $. Umawiałem się z parami które godzinę przed stwierdzały ze jednak mają inne plany. Jednak trafiły się parki i kobietki którym FWB pasowało, aparycja i inteligencja