Wpis z mikrobloga

Ciekawe kiedy nastąpi jakieś przesilenie związane z czasowo cykliczną okupacją przedsionka kaplicy. Bo tam póki co zaklęcia, różaniex, samolocik i zjazd do zajezdni. A przecież nie po to Misiek jeździ taki kawał żeby sobie flakiem chodnika podotykać, ignorowany przez Salezjanów. Ja widzę dwie opcje:
1. Z okazji 379 kwartalnicy objawień bydgoskich, wytargają coś z rekwizytorni i urządzą jakieś większe modły.
2. Miś się w końcu znudzi. Przy czym ta opcja jest uzależniona od tego, czy znajdzie kogoś do dręczenia lokalnie.
#wroniecka9
  • 22
Będzie to trwalo non stop. Predzej Tobie i nam sie znudzi. Bo on jest większym fanatykiem religijnym niz awanturnikiem. Powiedzial ze spróbuje mszy pod kosciolem - szanse na to minimalne. Mszy nie narazi więc msza będzie w Baranowie. On naprawde wierzy, ze Bóg zainterweniuje i tę Mszę przywróci jeśli on będzie "trwał". Teraz raczej przekieruje sily na "domus ecclesiae" remont i stabilizowanie sekty w Baranowie. Jesli Bobek sie nie dołoży to siła
Może masz i rację, ja go z reguly oceniam pozytywniej niz większosc. Możliwe, że czegoś nie dostrzegam. Myślę, że on będzie "trwał" - ale po to go w końcu obserwuję, by sie przekonać co wybierze. Mogę sie mylić. Poczekamy, zobaczymy.
@sypiam_w_zsypie: Raczej dość szybko mu się odechce.Misio liczył na jakieś zainteresowanie mediów, a tu nic.Przecież taki miły był dla dziennikarzy, kawą częstował.Łudził się że na fali zainteresowania eksmisją ktoś będzie się interesował nim dalej.A tu nic, cisza.Jesień tuż tuż.Jeszcze się pochoruje od tego leżenia na ziemi.Ubezpieczenia nie ma, z kasą krucho.Nie opłaca się zwyczajnie tam jeździć.
@Rozmowa_nie_kontrolowana: no, właśnie se wyobrażam.
Misio Pocieszyciel Strapionych nawijający ludziom stojącym rzeczywiście u kresu swego żywota, że trafią do piekła jak przez ten króciutki czas który im został nie odpokutują swego parszywego, posoborowego żywota podług instrukcji i koncepcji Misia.
Tyle naprawdę bezbronnych ofiar które można terroryzować strachem, szmacić, bezkarnie drwić z ich słabości fizycznej i (często) umysłowej.
Przecież to jak wpuścić lisa do kurnika.
Albo zrobić pedofila nauczycielem w klasach 1
@SmutnyStefan: @yosemitesam: Bobek na leżenie na publicznym chodniku nie pomoże (prędzej jacyś nieznani koledzy pracownika salezjańskiego); wielebny nie ma dochodu a obiektów kultu religijnego to zajmował raczej nie będzie (brak wartości handlowej - czy jak oni to opisują).
@sierpien22: W dużym skrócie. W trakcie eksmisji pracowała kamera w rogu kaplicy-celi, dzięki której wielebny z czcigodnymi mogli śledzić przebieg zdarzeń. Kamery nie zauważył komornik ani policjanci. W pewnym momencie ks. O... podał komornikowi cos, co wyglądało na kopertę. Wielebny publicznie stwierdził, ze to była korzyśc majątkowa, za to, ze komornik sprawnie się go pozbył. Komornik wysłał wielebnemu pismo, żeby zaniechał tego typu publicznych wypowiedzi. Poskutkowało, ale na krótko, bo wielebny
@yosemitesam: ks. O. to kto?

Tag przewijam, ale to się mnoży jak Hydra. Masz jakiś link do transmisji?
Dzięki za info.
Oskarżenie urzędnika państwowego o korupcję to faktycznie duża sprawa. Może nie-wielebny pragnie perwersyjnie widoku asystentki prokuratora? :)
Może nie-wielebny pragnie perwersyjnie widoku asystentki prokuratora? :)


@sierpien22: o, to to. "Perwersyjnie" to jest słowo-klucz.
Bo o ile zwykły i przeciętny (tudzież kulturalny) facet na niewiastę w typie pani asystentki zareaguje błyskiem w oku oraz dyskretnym zeskanowaniem całości to Misio kobiet, szczególnie tych zdecydowanie młodszych od ćcigodnych oraz ładnych i zgrabnych, szczególnie nienawidzi i się boi. A jak jeszcze taka pani ma silny, zdecydowany charakter to już w ogóle Misio
Słynne, zbychowe:


@andrzej1208: A ja teraz na przekór - Zbych był cool dla większości w sytuacji jaka była - ale mnie się to nie podobało. Widać za długo byłem pod wpływem wychowania chrześcijańskiego... Bicie kluczami, pałką przez kogoś innego, nawet przypinanie roweru do krzyża (no co, zakonu prowadzącego zajęcia dla młodzieży nie było stać na zamontowanie jakiegoś stojaka?) - tak się nie godzi.
#!$%@? od nieznanych sprawców? można rozważyć.