Wpis z mikrobloga

@Hogataa26: pisałam to już wcześniej, że najgłośniej śmiała się Hanka. Nie wiem czy z powodu, że ten ''żarcik'' rzucił jej partner, czy po prostu jest zawistną pipą i cieszy ją #!$%@? innym. Fakt faktem żadna nie zareagowała i ten debil dostał ciche przyzwolenie na kontynuację swoich mądrości
@Hogataa26: zauważyłam właśnie XD wtedy dziewczyny potraciły u mnie trochę. Bo gdybym ja była świadkiem na 100 procent nie wytrzymałabym i powiedziała jakim jest szczylem bez manier do kobiety. I jedynie mogłabym współczuć Hance bo jednak jak nie daje szacunku jakiejś dziewczynie to będzie moment, że i Ona tego szacunku nie dostanie.
@bas_sko: jakby mój partner coś takiego rzucił, to dostałby gonga w łeb i od razu TKO. Choćby nie wiem jak byli zaprzyjaźnieni ze sobą. Nikt nie ma prawa komukolwiek tak mówić i nawet w niby żartach. Hanka jako pierwsza powinna coś odpowiedzieć.
@comiszkodzi: tak, ciągle ją dotykał mimo że zwracała #!$%@? uwagę.
No widziały, że jest mocno pijany, więc tym bardziej gnoja powinny utemperować.
@madakata: Hanka ogólnie taka śliska
Też mi się wydaje, że Hanka śliska. W ogóle pamiętacie te akcję co zaczęła kręcić chyba przed Adamem i później coś na ławce z Grześkiem. I ona do Mikołaja, że zazdrosny jest XD a On aby komentował Andzie to źle :D. I w ogóle ta przyjaźń Hanki i Szahiry mi śmierdzi, może i tylko od Szahi jest szczera ale od Hanki na pewno nie. Moim zdaniem to tylko walka o to żeby
Pewnie że jest śliska. A to że nie zareagowała, że jej partner wali takie teksty do koleżanki to już bez komentarza, powinna go piznąć w ten przepity łeb i kazać się ogarnąć. A Szahire jakoś pocieszyć. Ale ona się śmiała, bo uważa się za ideal (w oczach Mikołaja) bo on to chyba jest jak pies, że na kości leci. Wolałabym wyglądać jak normalna co druga laska, niż wieszak. Aha i jeszcze otwarcie
@agahej: Szahira jest o wiele ładniejsza od Hanki, Hanka musi się operować by jakoś wyglądać a Szahira jest naturalnie ładna, chociaż przy ustach też majstrowała a nie powinna, może jej się rozpuści jak Fitnesiarze, Szahira po programie pójdzie do trenera personalnego, zrzuci te 5kg, rozpuści kwas, zacznie się delikatniej malować i będzie wyglądać jak modelka przy Hance co wygląda jak karykatura kobiety i wieszak na sukienki. O ile Szahira pójdzie w
@Opportunist już poszła. Mówiła na story,że zaczyna przygodę z odchudzaniem. Ogólnie mówiła fajne mądre rzeczy, odnośnie wagi i akceptacji tego. Oraz że jeśli są chętni założy jakaś grupę, będą tam się wzajemnie wspierać i napędzać.
@Hogataa26: jakbym ja tam była to bym nie wytrzymała i go #!$%@? od góry do dołu, nie ważne czy shahirze byłaby moja programowa kumpelka czy nie...
@agahej: @Opportunist: ale z kolei nie trawie też jak tutaj nazywania chudych lasek wieszakami czy teksty że na kości leci. Jak nie wyśmiewamy i nie doliczamy z powodu paru dodatkowych kilogramów, to powinno działać w dwie strony. Myślę że Hanka może, choć nie
@Komarczyk: Powinna go od razu #!$%@?ć i powiedzieć jak się czuje. Tak w stylu Anastazji jak gadała w pokoju Igorowi. A ona daje przyzwolenie a potem #!$%@? go na setka i wylicza jak ją wyzywał i jak jej przykro. To dziwne, że tego nie wywala wprost, ale może jej się nie opłacało z nim i z Hanką konfliktować.
jakby mój partner coś takiego rzucił, to dostałby gonga w łeb i od razu TKO.


@Hogataa26: Czyli jeśli dobrze rozumiem, chodzi o to, żeby jebnąć tak, aż się wypłaszczy bez świadomości? I jak sądzę z równouprawnienia, on też tak może wobec Ciebie gdy nie spodoba mu się coś, co powiesz? No miło tam musicie mieć, progresywnie.