Wpis z mikrobloga

Hej, ostatnio rozglądam się za soundbarem do telewizora.
Głównie do filmów, muzyki i graniu na konsoli. Pokój z tv nie jest za duży wiec soundbar powinen w zupełności dać sobie radę, no i zawsze to lepsze od wbudowanych głośników.
Z racji ograniczonego miejsca pod tv sprzęt nie może być szerszy niż 88 cm.
Krążę obok tych dwóch modeli, czy ktoś je może miał i może podzielić się opinią?
SONOS Beam Gen 2
DENON Home 550
#rtv #soundbar #sonos #denon #audio #muzyka #film
  • 12
  • Odpowiedz
@Gabishi: nie miałem aczkolwiek wybierz się do salonu Denona i dadzą Ci odsłuchać oba. No i drugie pytanie, wchodzisz w system sonos czy denon.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dolan: W salonie Denona, Sonosa nie dostanę raczej ^^’ ale sprawdzę czy w okolicy w jakimś euro czy media maja je na stanie i najwyżej podjade
Wcho?
  • Odpowiedz
@Gabishi: Denon (albo te sklepy co sprzedają denona) jest dystrybutorem sonosa w polsce z tego co pamietam. W Denonie w Arkadii mają sonosa normalnie w ofercie. Ale podzwon i zapytaj.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dolan: Z systemem to mi wszystko jedno w sumie. Sonos niby bardziej faworyzuje aplikacje na iOS. Denon ma w zestawie pilot. System jest ki raczej obojętny. Bardziej chodzi mi o jakoś dźwięku i różnice jedzie tymi dwoma modelami
  • Odpowiedz
@Gabishi: ja jestem sonosowy więc nie polecę denona :D ale sonosa możesz brac w ciemno, masz 100dni na zwrot jak kupisz z oficjalnej strony sonos.pl
  • Odpowiedz
@Gabishi: wiesz, jak tyle wydajesz na głośniki to ciężko się przyznać, że nie są dobre. Ale w sumie to są ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja kupilem najpierw jeden, potem drugi, potem trzeci do kolejnego pokoju, potem adapter zeby podlaczyc gramofon do wifi i jakos tak leci to zycie. Mają też spoko system wymiany sprzetu, jak chcesz kupic nowszej generacji sprzęt to za poprzedni model dostajesz 10-30% rabatu.
  • Odpowiedz
@Gabishi: Zastanów się, czy na grajbelce chcesz się na pewno zatrzymać, czy będziesz to rozbudowywał. Ja zacząłem od Arca, później dodałem ikeowe symfoniski jako surround, dalej sub, później głośniki do pozostałych pokoi. O ile głośniki surround to przydają się realnie tylko do filmów z dobrym źródłem 5.1 / atmos, tak sub zmienia naprawdę bardzo dużo nawet przy zwykłym oglądaniu tv, czy słuchaniu muzyki. Głębia dźwięku jest nieporównywalna.
W przypadku sonosa niestety
  • Odpowiedz