Wpis z mikrobloga

Czy Ator nagrał jakiś film o dużych sukcesach armii ukraińskiej?
Kurcze zapomniałem, że manipulAtor jest mentalnie po stronie najeźdźców, tylko dlatego, że naczytał się teorii spiskowych o upadku Ameryki.

Za to na pewno zostanie wysrany materiał o wypadku Żeleńskiego, bo można defekowac spiskami i stawiam dolary przeciwko orzechów, że będzie w miniaturce demoniczne zdjęcia prezydenta Ukrainy, elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ator
  • 8
@MajorParowa: czasem mnie ciekawi czy on serio tak myśli czy dostosowuje się do swoich widzów, gdzie wiadomo idzie z trendami ANTYSYSTEMU

ogółem myślę, że atorek nie ma żadnych poglądów politycznych ani nawet żadnej moralności poza chęcią zarobku, on ma kompletnie w dupie putina, rosję, chiny, bidena i wszystko, on #!$%@? tak żeby przypodobać się swojej #!$%@? widowni xD

jakby nagle zaczął mówić, że może jednak nato spoko a biden to nie
@yahoomlody: oczywiście, że tak. Twierdzę od dawna, że chodzi tylko i wyłącznie o kasę z YT. To by było na tyle jeżeli chodzi o obiektywizm i niezależność bezobjawowego dziennikarza i prawnika. On musi #!$%@? to co chce usłyszeć bydło go oglądające, mnie to cieszy, bo sam się prosi o zbanowanie kanału, ponieważ radykalizm i poglądy widzów Atora ewoluują w stronę taka jak poglądy Marcinka Roli, a co się stało z wdupalu24