Aktywne Wpisy

Nupharizar +49

scarecrov +151
Wołam plusujących poniższy wpis
https://wykop.pl/wpis/79567589/za-1-5-roku-koncze-30-lat-cel-jest-taki-aby-do-teg
Udało się dzień wcześniej, ostatnia faktura opłacona na czas.
Podsumowanie od ostatniego wpisu:
https://wykop.pl/wpis/79567589/za-1-5-roku-koncze-30-lat-cel-jest-taki-aby-do-teg
Udało się dzień wcześniej, ostatnia faktura opłacona na czas.
Podsumowanie od ostatniego wpisu:
źródło: image
Pobierz





źródło: comment_1663213938rjOsOGxJCkHBBZ47ogftnj.jpg
PobierzTo jakaś wariacja na temat
https://pl.wikipedia.org/wiki/J%C4%99zyk_mi%C4%99dzys%C5%82owia%C5%84ski
Nie. To jest ze wszystkiego najbardziej po polsku.
W tekście po polsku kilka rzeczy podmieniono na kaszubskie lub kaszubskawe (słëchóm - słucham, bala - piłka, je - niby czasownik posiłkowy do czasu przeszłego złożonego, zófa - sofa, wë - forma uprzejma jak polskie Pan/Pani czy niemieckie Sie).
Następnie we wszystkich możliwych miejscach, tam gdzie trzeba i tam gdzie nie trzeba, losowo wciśnięto diakrytyki
Czyli w skrócie - autor mema pomieszał i poplątał język polski i gwarę oraz losowe litery ze znakami diakrytycznymi "żeby było śmiesznie".