Wpis z mikrobloga

@nocny-mirek: no usługa socjalna, tak? Po więcej, trzeba sobie zarobić Bo nie chodzi o to by psuć rynek, ale by nie odbierać jakichkolwiek szans.. Ale aero2, to że ją zachował czyni z Pana Zygmunta Solorza dobroczyńcą Polski. Mówię serio. Tak, wiem o SB (pod koniec PRLu by wyjeżdząć, wiem o zmianei nazwiska i zwisa mi to), szeregiem decyzji wpłynął na rozwój Kraju.
Poludnik20 - @nocny-mirek: no usługa socjalna, tak? Po więcej, trzeba sobie zarobić B...

źródło: comment_1663199700mnGxvbGidFqnoAdpYKUuKq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Poludnik20: co chwila gada się o bezpłatnych hot spotach, tu tam. Jak narazie to działą to chyba tylko względnie stabilnie w McDonalds i bibliotekach publicznych. A tu masz kartę (jedną i ew. duplikat. Ja wyrabiałem duplikat jeszcze na Lwowskiej, powiedziała mi, że trzeciej już mi nie wydadzą), i wolno bo wolno, ale do podstawowych usług docierasz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Poludnik20: nie mam problemu z znalozeniem alternatywnego maila na ktory mozna spamować do woli. Nie mam tez problemu ze zbanowaniem jakiegos maila na moich pocztach.

Mam za to problem z #!$%@? regulaminem. Pomimo tej opcji(pic rel) wyslali mi spam polkomtela tłumacząc, ze wyrazilem zgode dla BDI (ktore zostalo przejete przez polkomtela).
I oczywiscie nie mozna cofnąć zgody za pomocą jakiegos ustawienia. Trzeba pisać maila jasnie panom zeby przestali spamować.

Nie polecam
Gorion103 - @Poludnik20: nie mam problemu z znalozeniem alternatywnego maila na ktory...

źródło: comment_1663209014V6ZisMAsgVTy4F8STtbUWd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Poludnik20: Aero2 BDI to nie zasługa Solorza, ani nikogo ze strony Plusa czy Polsatu, a osób ze strony ówczesnego Ministerstwa Cyfryzacji i ich pomysłu, by powiązać licencję na wykorzystanie pasma częstotliwości z obowiązkiem świadczenia takiej usługi. I to temu, że przy odnowieniu licencji ponownie znalazł się taki zapis zawdzięczamy, że usługa ta nadal działa.
  • Odpowiedz
@Poludnik20: Działa jeszcze ten bezpłatny dostęp do internetu? Mam kartę w tablecie, która wcześniej śmigała, a teraz niby mam połączenie z siecią ale nie wyskakuje strona z captcha
  • Odpowiedz