Wpis z mikrobloga

#iphone #apple

z 11 Pro Max przesiadac sie na 13 czy 14 serie ? Z cenami 14 troche odlecieli przy Pro Max 128 jest 1500 zł roznicy, plus nigdzie juz sie sa dostepne. Warto tyle dokladac czy 13 wystarczy ?
  • 10
Imo największa zmiana w twoim przypadku to przejście na ekran 120hz wiec już 13 pro Max go ma. Ja osobiście jestem rozczarowany obecnymi premierami i wyspa jest Ok, ale na pewno nie jest to coś dla czego warto dopłacać prawie 2k aktualnie.
@Zulf: Jakościowo to będzie podobny przeskok, przy czym przy 13 Pro Max masz prawie 2k w kieszeni. Gdyby polskie ceny nowych serii były normalne wynikające z kursu to można by się bylo zastanowić.
@cherrz: szczerze to zupelnie zadenego, skonczyly sie ratki 0-517264200 korci wziac cos n


@Zulf: to ja na Twoim miejscu bym jeszcze siedział na 11 Pro, przecież to nadal dobry telefon, a tak zmienić aby zmienić to niby też można, ale po co...
@zlybob: @cherrz: Jedyna rzecz ktora rzeczywscie jest duza roznica to ten ekran 120hz, ostatnio w sklepie pomacałem takiego i dużo ładniej obraz sie prezenotwał niż na obecnym.
@Zulf: no tak, zgodzę się, ale przykładowo dla mnie to jest jedyna kwestia dla której bym zmienił moją 12stkę, jednak to wciąż za mało żebym wywalił 5 koła na to
@cherrz: 120hz, dajnamik ajland, które pewnie utrzyma się kolejne kilka lat tak jak to było z notchem i nowy zestaw aparatów, który tez od lat nie był wymieniany wiec pewnie tez pare lat zmieniać nie będą. Ja się skusiłem na 14 pro w Orange bo kończyła mi się umowa i raty w niej za 12stke, a ze porezygnowalem z jakichś pakietów tv których i tak nie oglądałem to z nowym abonamentem
z nowym abonamentem i ratami za telefon będę płacił podobnie co płaciłem teraz także finansowo różnicy nie odczuje w zasadzie


@Forrestpl: możesz przytoczyć liczby? z ciekawości... mam abonament w Orange, ale telefony zawsze kupowałem za gotówkę poza
@jedermann: Abonament Orange love standard (tv sto ileś kanałów, internet domowy światłowód 1gb, telefon domowy bo był i telefon komórkowy bez limitu z 50gb internetu) pierwsze pół roku 89zl, potem 139 + rata za telefon 297zl za 14 pro 256gb (co daje kwotę 7128 za telefon)