Wpis z mikrobloga

#!$%@? panowie mam dylemat, fifa 23 zaraz wychodzi a ja nie wiem czy zostać przy starym pc i łudzic sie ze jakoś mi ona pójdzie czy kupować nowy komputer czy tez calkowicie to #!$%@? i kupic xboxa series x. Specyfikacja obecnego pc to :
i5 4590 16gb ram i gtx 750ti. Fifa 22 smigała mi na full hd az miło i myślałem ze z 23 bedzie podobnie w koncu zawsze fifa miała dosyc male wymagania ale jak widac wraz ze zmiana silnika zmienily sie dosyc mocno wymagania na:
i5 6600K / AMD Ryzen 5 1600
8 GB RAM
GTX 1050 Ti / AMD Radeon RX 570

Co byście doradzili? Jest szansa ze pójdzie w 60fps na starym sprzecie jakbym pogrzebal w ustawieniach?

#fifa #pcmasterrace #gry #komputery #konsole
  • 7
  • Odpowiedz
@Kruszetopy: Jak do samej fify to kup sobie za Xbox Series S i będzie działać elegancko a koszty nie będą takie kosmiczne jak w przypadku zmiany parametrów kompa.
  • Odpowiedz
Jest szansa ze pójdzie w 60fps na starym sprzecie jakbym pogrzebal w ustawieniach?


@Kruszetopy: Raczej bez szans, chyba że na jakiejś niskiej rozdzielczości ale to sprawi że gra będzie wyglądać okropnie. Kup Xboxa albo jak masz dobry internet graj w tą fifę w chmurze na stadii.
  • Odpowiedz
@Krs90: Też o tym myślałem czy nie byłaby to najlepsza opcja. Niby mam 6k odłożone i mógłbym to wpakować w jakiś konkretniejszy komputer ale nie wiem czy jest sens #!$%@?ć na ten moment tyle pieniedzy. Zawsze mogę poczekać rok czy dwa i wtedy coś pomyslec z pc zwłaszcza ze do takich gier w ktore ja gram to moj stary pc jeszcze daje rade
  • Odpowiedz
a czy jak ja mam gtx 1050(nvidia) oraz Intel(R) Core(TM) i5-8400 to jakis mix ustawien pojdzie?
bo tam zaczynia sie grafika od 1050 ti.... i nie wiem czy da rade
  • Odpowiedz