W przerwie między kwartami upraszałem o spokój, teraz upraszam o umiarkowany optymizm:

+19 do przerwy ciężko odrobić jeśli psycha siadła, a tak wyglądają Słoweńcy

z jednym wyjątkiem - jeśli zamkniemy mecz w głowach, bo będzie np. +10 czy +14 czy +8 po trzech kwartach albo na 8 minut do końca, albo na 12 minut do końca, a potem dojdzie do wyrównanej końcówki, to z tego stanu już się nie wraca. Moment zejścia przewagi z ok. +20 do ok +10 (pewnie nastąpi) będzie przełomem - to jak zareagujemy będzie najważniejsze

#koszykowka
  • 9
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: może jestem pesymistą, ale wątpie, że sie uda to utrzymać. Słoweńcy trolliowali Luke, a jak zszedł to jeszcze gorzej było, wątpie, że zdarzy im sie taka druga połowa
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: yup. Faulowo wyglądamy o dziwo dobrze, ławka Słoweńców rzuciła dosłownie ZERO punktów, my 11. Gramy szybko, rzucamy duzo, tracimy mało piłek, oby się udało dojechać do końca. Ta przerwa pomiedzy połowamy zadecyduje, co będą mieli w glowach obie strony, tutaj psycha wygra mecz.
  • Odpowiedz
@delpiero777: nie widzę tego żeby miało być cały czas +15-20 i spokojny mecz - w obecnym koszu jeśli nie gniecie tak lepszy zespół gorszego, prawie zawsze w drugiej połowie to dąży do jednocyfrowej różnicy
  • Odpowiedz
że sie uda to utrzymać

@Patey: przewagi na pewno nie, wyniku - nie wiem, zależy od odporności Słoweńców (bo umiejętności wszyscy znamy) i odporności Polaków - jak odpowiedzą na zmniejszającą się różnicę