Wpis z mikrobloga

Ostatnio zrobiłam sobie bloga ogrodniczego na mojej stronie internetowej i dodałam tam pierwszy wpis o temacie "Jakie są najlepsze rośliny do ogrodu?" - może kogoś to zainspiruje:
https://www.dariakostaniak.com/post/jakie-s%C4%85-najlepsze-ro%C5%9Bliny-do-ogrodu

Jeśli macie jakieś sugestie co do tematów, o których mogę napisać kolejne wpisy to dajcie znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A poza tym dużo zmian na swojej stronce internetowej zaprowadziłam i uzupełniłam swoje portfolio projektów ogrodów, także #chwalesie

#ogrodnictwo #ogrod #budujzwykopem #rosliny
Pobierz kjut_dziewczynka - Ostatnio zrobiłam sobie bloga ogrodniczego na mojej stronie intern...
źródło: comment_16631621646F03GBcAfa30lWPwfovvpF.jpg
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kjut_dziewczynka: zajebiste, pisz więcej. Będę w przyszłym roku urządzać ogród i chciałbym pójść w typ "sadu", ale ciężko o to gdy ma sie tylko na urządzenie ogrodu 5-6 ar. Może mnie zainspirujesz w czymś.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kjut_dziewczynka: może jeszcze coś o roślinkach balkonowych? Jakie roślinki na dany balkon czy coś.
Moze... Kalendarz prac ogrodowych? Typu co trzeba zrobic w ogródku np. we wrześniu itd., pierwsze przymrozki, co można jeszcze posadzić we wrześniu, jak zaprojektować ogródek albo co posadzić żeby cały czas nam coś kwitło, pomysły z jakich roślin można zrobić żywopłot, popularne szkodniki i jak się ich pozbyć, rośliny dla leniwych buł, roślinki, które szybko rosną, jaką
@kjut_dziewczynka: dobła, z takich rzeczy na szybko bo chwilowo w pracy jestem to:
1. Na stronie głównej znajdują się dwa nagłówki H1, powinien być maksymalnie jeden, zalecam dodanie nagłówka H1 "Projektowanie ogrodów - Daria Kostanik"
2. Treści na stronie głównej to podstawa, zalecam napisanie tekstu o tym co robisz z wykorzystaniem słów kluczowych np. tych co masz w meta description dodanych tak żeby słowa kluczowe stanowiły 5-6% tekstu, ale żebyś nie