Wpis z mikrobloga

@Piotereluwa: min 30w, PPS, PD, jeśli chcesz wieloportowa o większej mocy to patrz też na technologie gan, bo są mniejsze.
Ja kupiłem 65w 3 portowa 3mk Hyper Charger
Dobre są aukey
Ugreena więcej jak 1 port nie polecam, bo ponoć mają jakiś #!$%@? rozdział mocy i przerywają ładowania
Anker ma dobre, ale drogie wydaje mi się, że sporo płacisz za markę
Belkin jakby był na promocji też jest git, tym bardziej,
@Piotereluwa: pepera przeglądaj co jakiś czas, ja jak czegoś szukam a nie pali mi się tzn mam tydzień czy więcej czasu na zakup to prawie zawsze uda mi się dorwac stamtąd właśnie jakieś promo. Teraz na tym całym szopipipi xD masz kupony, ale z tym to nigdy mi się nie chce bawić, chyba że gdzieś jest jak na tacy podane
@forest23: to ładuj jak najniższa mocą, indukcyjne ładowanie ma niska sprawność, sporo energii idzie W ciepło, ale chyba przy 7,5w o ile dobrze pamiętam to nie będzie się grzać szybciej niż zdoła rozpraszać wiec ciepło nie wpłynie na ogniwo.

Jest jeszcze opcja ładowanie jakąś stara ładowarka od Samsunga, czy Apple od ip11 o małej mocy, jeszcze bez obsługi pd 2.0 wtedy pójdzie z 5w po kablu.

Wiem, że ktoś może napisać,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wizun: mam ładowarkę od ipad air pierwszej generacji. 12 w, będzie ok? Tylko chyba będe musiał dokupić kabel, bo z iphone jest chyba USB C a w ładowarce USB duże (telefon w drodze, w przyszłym tygodniu przyjdzie, dlatego tak się dopytuję i zbieram wiedzę)
@forest23: Nie wiem czy ta ładowarka ma power delivery i nie jestem pewien czy brak PD spowoduje, że telefon będzie się tylko wolno ładował, wtedy jest ok, czy w ogóle, wydaje mi się na ile to rozumiem, to PD ma za zadanie w inteligentny sposób podawać możliwie maksymalny, bezpieczny prąd do urządzenia, więc nawet jeśli nie ma, a ładowarka może podać maksymalnie 18W co jest wartością mniejszą niż maksymalna możliwa z