Wpis z mikrobloga

#iphone co byście wybrali 14 pro 128, 256 czy 14 pro max 128? Mam zaklepana pro 128 ale w sumie kilka stówek więcej i mogę mieć model pro max albo 2 razy więcej pamięci...
  • 14
  • Odpowiedz
@leopolis: Osobiście chciałbym żeby pro max były jescze nieco większe. Ale kwestia rozmiaru dłoni tez, ja bym na Twoim miejscu sprawdził w salonie czy nie będziesz miał problemów z obsługa i czy telefon nie będzie wypadać z dłoni
  • Odpowiedz
@leopolis: Czekam na pro 256, głównie z tego względu że owszem iCloud jest ale chce wszystko (zdjęcia, filmy) trzymać na telefonie i obecne 128 już na styk. No i proraw i prores którymi chce się pobawić trochę miejsca zajmują i na 128gb prores jest ograniczony do full HD zamiast 4k a płacąc tak duże pieniądze za telefon nie chce mieć poczucia ze jest wybrakowany pod jakimkolwiek względem.
  • Odpowiedz
@leopolis: mam op7 pro i ip13, czekam na 14 pro max.
Ip13 idzie dla mamy, ale na razie się nim bawię i zdecydowanie o ile fajnie leży w dłoni i obsługuje go jedna ręka, to o wiele lepiej mi się pochłania treści i w ogóle obcuje z op 7 pro. Dlatego wybór pro maxa był trafiony.
  • Odpowiedz
@NuklearnySzpadel: podpytam bo w internecie są sprzeczne informacje. Kojarzysz ile GB zajmuje film w 4K? Masz może możliwość sprawdzenia i podania info jaki czas trwania filmu i ile GB? Czytam też że jest jakiś tryb pro ale z tego co widzę to jakis hardkor jeśli chodzi o rozmiar.

Mógłbyś podzielić się po roku info odnośnie tego iphone, np czy bateria wystarczy na jeden dzień intensywnego używania?

Oraz ile zajmuje system w
  • Odpowiedz
@niemodnie: chętnie bym się podzielił, gdybym miał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pytanie brzmiało, który bym wybrał. Dalej użytkuję XS i na jego podstawie mogę odpowiedzieć.

- film 4K 30FPS, statyczne ujęcie, nagrywany youtube na telewizorze, waży 345,4MB
- trybu pro nie mam :(
- XS ma baterię o pojemności 2658mAh, 14 Pro 3200mAh. Przy aktualnej kondycji 81% wytrzyma cały dzień (4-20) o ile nie wiszę non stop
  • Odpowiedz