Wpis z mikrobloga

Słuchajcie Mirasy. Piszę z wyprzedzeniem by poinformować Was o nowej linii propagandowej ruskich onuc, która zostanie wdrożona za kilka dni. Otóż dochodzą nieoficjalne, ale wielostronne informacje, że kacapy wycofują się właściwie na całej linii frontu.
[i teraz warunkowo]
Jeśli okaże się, że to prawda to kacapy ogłoszą, że "specjalna operacja wojskowa" przebiegła pomyślnie i dlatego się wycofują. Oczywiście wycofają się tylko do granic sprzed inwazji. Niemcy natychmiast utworzą format rozmów pokojowych, a Ukraińcy będę potrzebowali kilka dni przed atakiem na Donbas i Krym, żeby podciągnąć logistykę. Będzie to tydzień, a może półtora największego nasilenia kacapsko-szwabskiej propagandy jaki w życiu widzieliście. Zaangażowane będą wszystkie rosyjskie i niemieckie media na całym świecie. Piszę o tym teraz, bo za kilka dni taki post może się już nie przebić.
[kiedy to nastąpi]
To nie wierzcie w nic co zostanie powiedziane lub pokazane (!) przez cały czas od kacapskiego wycofania aż do ukraińskiego ataku na Donbas / Krym. Wtedy dopiero wrócimy do normalnego poziomu propagandy do jakiego przywykliśmy, czyli takiego jak teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ukraina
  • 33
wolajcie czy ma racje czy jakies urojenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Messix: To od razu odpowiem XD
Napisałem co (moim zdaniem) może się wydarzyć jeśli potwierdzą się plotki. Technicznie rzecz biorąc są to zatem (na dziś) urojenia, ale mogą (wkrótce) zmienić się w prawdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jjb_: przecież wiadomo, że Ukraina będzie chciała odzyskać Krym i resztę terenów, już to zapowiedzieli. Więc taki ruch ze strony Rosji jest bez sensu
Ma to jakieś znamiona prawdopodobieństwa. Niech zgadnę, na stole będzie leżeć pokój za NS2, zatrzymują sobie Krym i mają 5-10 lat na przygotowanie kolejnej inwazji?


@asiajasiabasia: Ja to sobie wyobrażam (ale to już w ogóle fantazjowanie), że Ukraińcy będą chcieli całe terytorium, reparacje i zbrodniarzy do jakiegoś tam szczebla, a kacapy będą chcieli Krym, Donbas, odpalenie NS2, zniesienie sankcji i zrzeczenie się reparacji.
I tu wchodzą Niemcy (cali na szwabsko) i
przecież wiadomo, że Ukraina będzie chciała odzyskać Krym i resztę terenów, już to zapowiedzieli. Więc taki ruch ze strony Rosji jest bez sensu


@leeaxe: Zapominasz że Ukraina prowadzi tą wojnę wyłącznie dzięki wsparciu z zewnątrz. Wątpię żeby mieli możliwość samodzielnie wskazywać cele dla artylerii
@Wlancznik zapominasz ze wuja z Ameryki chce dojechać kacapow na pełnej #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º) myślę że odzyskaniu donbasu i Krymu jest w zasięgu ręki przy odpowiednim rozegraniu tego przez wywiad juesej.
I tego im życzę, dojechać tych śmieci z Rosji jak najmocniej.
zapominasz ze wuja z Ameryki chce dojechać kacapow na pełnej #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@dziubsterpl: To jest tylko domysł, też mam nadzieję ze tak jest i że się to nie zmieni. Moje stwierdzenie to fakt, a to oznacza że zachód ma na UA lewar i niestety, to czego chce UA i co może zrobić to dwie różne rzeczy.
Ale wracając do meritum, taki ruch ze strony