Wpis z mikrobloga

Słuchajcie Mirasy. Piszę z wyprzedzeniem by poinformować Was o nowej linii propagandowej ruskich onuc, która zostanie wdrożona za kilka dni. Otóż dochodzą nieoficjalne, ale wielostronne informacje, że kacapy wycofują się właściwie na całej linii frontu.
[i teraz warunkowo]
Jeśli okaże się, że to prawda to kacapy ogłoszą, że "specjalna operacja wojskowa" przebiegła pomyślnie i dlatego się wycofują. Oczywiście wycofają się tylko do granic sprzed inwazji. Niemcy natychmiast utworzą format rozmów pokojowych, a Ukraińcy będę potrzebowali kilka dni przed atakiem na Donbas i Krym, żeby podciągnąć logistykę. Będzie to tydzień, a może półtora największego nasilenia kacapsko-szwabskiej propagandy jaki w życiu widzieliście. Zaangażowane będą wszystkie rosyjskie i niemieckie media na całym świecie. Piszę o tym teraz, bo za kilka dni taki post może się już nie przebić.
[kiedy to nastąpi]
To nie wierzcie w nic co zostanie powiedziane lub pokazane (!) przez cały czas od kacapskiego wycofania aż do ukraińskiego ataku na Donbas / Krym. Wtedy dopiero wrócimy do normalnego poziomu propagandy do jakiego przywykliśmy, czyli takiego jak teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ukraina
  • 33
  • Odpowiedz
wolajcie czy ma racje czy jakies urojenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Messix: To od razu odpowiem XD
Napisałem co (moim zdaniem) może się wydarzyć jeśli potwierdzą się plotki. Technicznie rzecz biorąc są to zatem (na dziś) urojenia, ale mogą (wkrótce) zmienić się w prawdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jjb_: przecież wiadomo, że Ukraina będzie chciała odzyskać Krym i resztę terenów, już to zapowiedzieli. Więc taki ruch ze strony Rosji jest bez sensu
  • Odpowiedz
Ma to jakieś znamiona prawdopodobieństwa. Niech zgadnę, na stole będzie leżeć pokój za NS2, zatrzymują sobie Krym i mają 5-10 lat na przygotowanie kolejnej inwazji?


@asiajasiabasia: Ja to sobie wyobrażam (ale to już w ogóle fantazjowanie), że Ukraińcy będą chcieli całe terytorium, reparacje i zbrodniarzy do jakiegoś tam szczebla, a kacapy będą chcieli Krym, Donbas, odpalenie NS2, zniesienie sankcji i zrzeczenie się reparacji.
I tu wchodzą Niemcy (cali na szwabsko) i
  • Odpowiedz
Będzie to tydzień, a może półtora największego nasilenia kacapsko-szwabskiej propagandy jaki w życiu widzieliście


@jjb_: onet i TVN już grzeją "dziennikarzy". Ich czyelnicy i widzowie czyli "elita" naszego społeczeństwa już otwiera swe chłonne głowy na nową papkę
  • Odpowiedz
przecież wiadomo, że Ukraina będzie chciała odzyskać Krym i resztę terenów, już to zapowiedzieli. Więc taki ruch ze strony Rosji jest bez sensu


@leeaxe: Zapominasz że Ukraina prowadzi tą wojnę wyłącznie dzięki wsparciu z zewnątrz. Wątpię żeby mieli możliwość samodzielnie wskazywać cele dla artylerii
  • Odpowiedz
@Wlancznik zapominasz ze wuja z Ameryki chce dojechać kacapow na pełnej #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º) myślę że odzyskaniu donbasu i Krymu jest w zasięgu ręki przy odpowiednim rozegraniu tego przez wywiad juesej.
I tego im życzę, dojechać tych śmieci z Rosji jak najmocniej.
  • Odpowiedz
zapominasz ze wuja z Ameryki chce dojechać kacapow na pełnej #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@dziubsterpl: To jest tylko domysł, też mam nadzieję ze tak jest i że się to nie zmieni. Moje stwierdzenie to fakt, a to oznacza że zachód ma na UA lewar i niestety, to czego chce UA i co może zrobić to dwie różne rzeczy.
Ale wracając do meritum, taki ruch ze strony
  • Odpowiedz