Wpis z mikrobloga

  • 1
Próbuje grać według scenariusza Vanillia z blokada technologii na poziomie rycerstwa z wybranym narratorem z Medieval. W klimacie miecze, zbroje, łuki, kuszę i budować coś na wzór zamków/twierdz

Nie mam żadnych dodatków oficjalnych tylko orginal gry i dodatki z warsztatu Steam ułatwiajace i rozbudowujace grę.

Niestety jakimś cudem chyba dołączył do mnie chłopek z rewolwerem i defakto wszelkie bitwy przez to mi psuje. Czy jest jakaś możliwość jeszcze wyłączenia przedmiotów z tej nieco technologii?

Wiem ze jest opcja zniszczyć przedmiot ale obawiam się że mogą zacząć się pojawiać najazdy z nowszymi przedmiotami lub wynikać to będzie z poziomu bogactwa w grze. To samo dotyczy przylatujacych kapsuł, które moja logika scenariusza gry tłumaczy to sobie kosmitami lub Bogami.

#rimworld
  • 7
  • Odpowiedz
@upierz: Ja używam Looting Manager do niszczenia całego loota ze wszystkich przeciwników i bardzo fajnie mi się tak gra, można też ustawić że niszczy tylko te rzeczy których nie masz zresearchowanych.

Nie wiem co poradzić na nagrody questów.
  • Odpowiedz
@upierz: grałem w tym stylu sporo nawet bez medieval modow od Vanilli i w większości przypadków po prostu edytowałem startowy scenariusz żeby nie było kapsuł czy toksycznego opadu. Jak chcesz to jutro mogę Ci podesłać mody które fajnie obniżają Rimworld do poziomu średniowiecza.
  • Odpowiedz
@upierz: ostatnio gram w rimworld tylko w wersji medieval i mogę powiedzieć, że ten mod jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, a dodatkowo nie muszę nawet rezygnować z Randy :D Wszystkie questy mają nagrody z właściwej technologii, a ludziki odpowiedni ekwipunek. Do medieval zachęcam przejrzeć tą kolekcje. Oczywiście nie polecam ładować wszystkiego, ale może coś akurat Ci się spodoba do rozgrywki ʕʔ
  • Odpowiedz