Wpis z mikrobloga

mordeczki wleciał nowy suszyk od kolekcjonera nieco stresik bo dużo tańszy niż ten z predatora, ale ryzyk fizyk
Zapach: zajebisty, czysta holka normalnie amnizja hejz, nuty cytrusów i cukierków
Smak: coś między domestosem a kretem pali jak jasny #!$%@?, ale to pewnie przez to że mam anginę
Działanie: ło baben, tego się nie spodziewałem dużo mocniejsza bania niż po osiedlaku, zajebista euforia, gadatliwość i pobudzenie zajebista sprawa. co prawda ziomek z którym testowałem coś tam wrzeszczał pod nosem i wyskoczył przez okno, ale nigdy nie miał głowy do skuna
Czas działania: wczoraj wieczorem palone jeszcze trzyma, więc na plus ekonomiczność
Ogólnie polecam w #!$%@? mordeczki zwłaszcza że dyszka kosztuje 99 pln, chyba nie wróce do klasyki. Niestety widzę że aukcja spadła z allegro, ale na priv dam namiar na sprzedawcę ( ͡ ͜ʖ ͡)
#hhc #hhco #wykopjointclub #marihuana #narkotykizawszespoko #pdk
Pobierz
źródło: comment_16630906387cBuGKKRuT6xBzubOg1tbx.jpg
  • 10
@demonox: Nie wiem czemu, ale jak widzę (na internecie, no bo gdzie) te grafiki na dopalaczach, to czuje trochę dyskomfort. Według mnie one są jakies dziwne i trochę "straszne". Ciężko mi to opisac, ale te etykiety z mocarza, kokolino, czy innego spice, wogóle by mnie nie zachęciły jakbym miał te 15 lat w 2010.