Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was podchodził do tematu reklamacji paneli podłogowych? Kilka miesięcy temu zamontowałem panele, które są dostępne jedynie w Komforcie https://komfort.pl/p/orzech-bedollo-kreatywny-epd037-design-greentec-100291900 To jakaś nowa technologia, bardzo niski opór cieplny itd. Panele szły do mnie prosto z fabryki. Wygląda ekstra, ale do AC5 jest im daleko. Może dałbym im AC2. Po kilku miesiącach pracy w biurze gdzie przebywam sam siedząc głownie przy biurku są porysowane gorzej niż moje 10 letnie panele w salonie. W temacie rękojmi, gwarancji na sprzętach poruszam się lekko i swobodnie, ale jak ugryźć temat paneli, których jedyną wadą jest to, że według mojej opinii nie spełniają normy AC5? Wiadomo, że mogę od razu iść z reklamacją do producenta, ale zastanawiam się z jakim roszczeniem mogę zapukać do drzwi Komfortu. #reklamacja #gwarancja #budownictwo
  • 2
@Ndvd: Poka zdjęcia. Może dużo piasku wnosisz do biura i to przez niego? W mieszkaniu normalnie przy wejściu sciągasz buty i zakładasz kapcie. Wtedy mniej piasku masz w mieszkaniu, a to często właśnie piasek odpowiada za zarysowania.
@Dzieciok: Zero piasku, biuro mam na piętrze. Do tego na końcu korytarza. Mam fotel z miękkimi kółkami i pod nim mam już pajęczynę rys. Te panele to mix technologii "normalnej" i vinyli. Tzn. że na nadruku paneli jest warstwa przeźroczysta. To ona się rysuje jak cholera. Już po samym montażu zwróciłem uwagę w sklepie oddając nadmiarową paczkę, że miałem trefne krawędzie jakby ta górna warstwa im się nadlała. Nie spodziewałem się,
Ndvd - @Dzieciok: Zero piasku, biuro mam na piętrze. Do tego na końcu korytarza. Mam ...

źródło: comment_16630618918bWjdUzJxIj9c5lN8Sh2XE.jpg

Pobierz