Wpis z mikrobloga

@przemyslaw-maczka: będę włączał chyba tylko jeden scenariusz, myślę, że Zielonoskórzy jako jedyni (może poza Skavenami i Wampirami) byliby tłumaczeni kanonem, że im nagle z powietrza 150 stacków się pojawia. Krasnoludy? Wood Elfy? Pleaaaase, umierające rasy przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może zostawię Tomb Kingów, w sumie rzadko się widzi by ta rasa doomstackami operowała.
  • Odpowiedz
@przemyslaw-maczka: o to się nie martwię, to najlepiej sprzedający się Total War i na pewno jeszcze dużo do dodania będzie, sam Thanquol i Nagash sprzedadzą tyle DLC, że pobiją wszystkie historyki razem wzięte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@thority: No właśnie, a mimo wszystko z pewnymi wyjątkami lordów dawali do standardowej mapy i do empires. Mimo wszystko liczyłem na np Dogs of War, a w obecnej mapie ROC (która zaczyna mi nawet sprawiać frajdę) nie ma też dla nich miejsca. Nadzieją jest to że mapa IE praktycznie nie sprawia żadnych problemów związanych z wydajnością więc śmiało mogą poszerzać mapę ROCA.
  • Odpowiedz
@przemyslaw-maczka: problem jest taki, że ciężko Nagashowi wymyśleć inną lokację startową niż gdzieś blisko Nagashizzar, daleko na południu/południowym wschodzie. A to już bardzo dużo mapy do dodania.
Z drugiej strony, dodaliby też wtedy rejony Krasnoludów, Orków a także Krasnoludów Chaosu ( ͡° ͜ʖ ͡°) może to mieć jakiś sens pod kątem DLC.
  • Odpowiedz
@thority: Nie no krasnale chaosu wydaje mi się że będą startować w okolicach Grimgora w IE a w połowie mapy gdzieś w ROC. Ten DLC jest niemal pewny. Przydałoby się czymś Kathay jeszcze zapełnić więc widziałbym nippon (dodanie wysepki raczej ich nie przerośnie:D) i imperium hobgoblinów zanim w ogóle będzie można pomyśleć o Nagashu.
  • Odpowiedz
@przemyslaw-maczka: na to nie licz, Nagash raczej będzie przed Nipponem, o ile ten drugi w ogóle będzie.
Krasnoludy Chaosu pewnie główna lokacja to Zharr Nagrund, tak mniej więcej w połowie między RoC a Broken Teeth (tam jest Nagashizzar o ile pamiętam).
  • Odpowiedz