Wpis z mikrobloga

@ANDRZ_J: z gripów zerknij używki oryginałów (czasami trafi się w cenie nowego chińczyka), nówki Newella są ok, Phottix tak samo. Z tym Greencell bym uważał. Mam od nich przetwornicę napięcia i kilka kabli i jakoś jakością nie grzeszą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Paviarotti: Mam kilka rzeczy od greencell i właśnie tak różnie jest, jeden kabel szybki, drugi wolny, ładowarka bezprzewodowa do kitu, ale powerbank bardzo spoko, jakoś tak mieszanie u nich. Ciężko już coś znaleźć do 750D z baterii ( ͡° ʖ̯ ͡°) jedynie ten newell bardziej dostępny i są też ładowarki do niego, ale szkoda że ma pojemność baterii mniejsza niż oryginał . Zobaczę jeszcze ten phottix
@ANDRZ_J: miałem grip z Newella i był spoko. Pasował kolorystycznie do obudowy, przyciski i rolka działały tak jak trzeba.

Później i tak go nie nosiłem bo robił się z tego Canon 1D ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ANDRZ_J: próbuj, u mnie normalnie czytało baterię, tego akurat jestem pewien

A Canon ostatnio ostro walczy z aftermarketami, mogli coś zablokować

Istnieje też cień szansy, że faktycznie coś styki gripa nie łącza poprawnie. Jeszcze przeczyść je alkoholem i zobacz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Iskaryota: @Paviarotti: jeszcze jedna ciekawostka, zamienniki bezpośrednio wysadzane do aparatu nie mają tego problemu, nawet procent naładowania baterii pokazuje, problem wyżej istnieje tylko przez grip