Wpis z mikrobloga

#magiczna #klinika #opinie

Mirabelki robiła sobie może któraś zabieg w Warszawskiej Magicznej Klinice? Będę wdzięczna za opinię ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Paulina_Sok: zadajesz lakoniczne pytanie i oczekujesz opinii. jak nie wytłumaczysz o co konkretnie chodzi, co to za magiczna klinika i czym się tam zajmuje, to nikt ci nie odpowie. do tego te tagi #magiczna #klinika #opinie - no proszę cię ( ͡° ͜ʖ ͡
@Karolcia83_2: co racja to racja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No dobrze, to może w takim razie zacznę od wyjaśnień. Na jesień chcę sobie "zrobić" usta - mam tu na myśli głównie modelowanie, ale i też pewne powiększenie ust. Mam z tym problem, w skrócie - górną wargę z lewej strony mam jakby napuchniętą. Nie wygląda to dobrze i trzeba tuszować kosmetykami, dlatego postanowiłam zrobić z tym porządek.
Rok temu miałam w Olsztyńskiej magicznej klinice poprawiane usta. Sytuacja podobna jak u ciebie w zadzie, bo jedną wargę miałam wyraźnie większą niż drugą. Niby nic takiego, ale wyglądało to tak, jakbym wciąż się uśmiechała półgębkiem. Kilka osób zwróciło mi na to uwagę, więc postanowiłam załatwić sprawę raz na zawsze. Do doktora Jacka Szoki trafiłam z polecenia kuzynki, ona wcześniej też u niego poprawiała to i owo i poleciła go jak się
Ok, dzisiaj mam luźniejszy dzień w pracbaza więc pozwolę sobie wyskrobać opinię o magicznej klinice. Poczytałam sobie komentarze mirabelek i w zasadzie to moja opinia nie będzie się za wiele różniła od ich opinii. No bo generalnie jestem zadowolona z zabiegu w Magicznej Klinice, nie mam im nic do zarzucenia. Obsługa bardzo mila, musiałam odwołać pierwszy zabieg ze względu na chorobę, po prostu zgłosiłam sprawę przez fejsa i wyznaczyli mi nowy termin
Nie wiem czy ta opinia o Magicznej Klinice się komuś jeszcze przyda, ale skierował mnie tu tag, więc postanowiłam, że jednak mimo wszystko się podzielę. Zacznę może od tego, że Magiczną Klinikę wyróżnia w mojej opinii bardzo mila obsługa. Miałam do czynienia wcześniej z różnymi gabinetami medycyny estetycznej i tam niestety uprzejmość kończyła się tam, gdzie zaczynały problemu jakiekolwiek. W Przypadku zabiegu umówionego w Magicznej Klinice musiałam odwołać pierwszy zabieg ze względu
Robiłam usta w Magicznej Klinice w Warszawie, więc chętnie się z Tobą podzielę. Zabieg robiłam 3 tygodnie temu, więc tak prawdę mówiąc dopiero teraz widać ostateczny efekt i co tu dużo mówić – jest to efekt WOW. Ach, zapomniałam wspomnieć, że miałam podobny problem do Twojego, czyli asymetryczną wargę dolną, która wyglądała jakby była wiecznie opuchnięta. Skąd to się wzięło, nie mam pojecia, ale w końcu uznałam,, że czas to ogarnąć i
@roksii: @aliszczy: Dzięki za opinię o Magicznej Klinice mirabelki ( ͡ ͜ʖ ͡) Zawsze mogę na was liczyć. Mam kilka pytań do waszych opinii, ale to już na spokojnie w domku przysiądę do kompa i napiszę wam na privie. Buziaczki kochane.
Nie wiem, czy jeszcze potrzebujesz opinii o magicznej klinice czy już jesteś po zabiegu, ale że sam ostatnio z zoną przekopałem internet wzdłuż i wszerz bo na urodziny w prezencie wymarzyła sobie zabieg na usta, to podzielę się swoim zdaniem. Na trop magicznej kliniki trafiliśmy najlepszym możliwym sposobem – dzięki poczcie pantoflowej i stamtąd mieliśmy większość informacji na temat tego, jak to wszystko przebiega, dlaczego tak tanio itp. Ale nie byłłbym sobą,
Widzę, że wątek się rozrósł, a ja wciąż jeszcze nie wrzuciłam swojej opinii o Magicznej Klinice ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale obiecuję, że na weekend coś ogarnę. Tym razem już na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°)