Wpis z mikrobloga

@miscellanous: w krypto tak zwane grubasy maja duzo wieksza wladze, czesto same gieldy graja przeciwko swoim uzytkownikom (wyleszczajac tych grajacych na lewarze) - to kompletnie nieregulowany rynek dzialajcy 24/7.

Moim zdaniem duzo lepiej sprawdza sie zakup projektu, ktory rozumiemy i ktory naszym zdaniem w dluzszej perspektywie bedzie uzywany i bedzie sie rozwijac. W ogole wiele badan pokazuje, ze 95% traderow w dlugim terminie traci kapital, lepiej kupic i trzymac :)

Samo
@miscellanous:

Polkadot czy Ethereum? Co ma większą przyszłość?


To zależy czy chcesz stracić 95% czy 99%
Takie dzbany jak ty w 2018 spamowali Liskiem i innymi shitami

https://coinmarketcap.com/currencies/lisk/

Jedynie BTC jest zdecentralizowany i deflacyjny (jego wartość wzrasta z czasem)

A ty pytasz czy kupić tombak pomalowany na czarno czy na złoty kolor. W środku jest to dalej nic nie warty metal.
co obecnie daje okolo 4% rocznie, przy czym po merge'u ta wartosc wzrosnie.


@emjot86: A czemu ma wzrosnąć, chyba inflacja miała zostać wygaszona i być tylko podstawowa dla PoS? Czy to też już zmienili?
@miscellanous:

Ej ale ja tu chciałam się tylko zapytać bo nie mam szczególnej wiedzy a ty mnie od dzbanów wyzywasz.Ten wasz wykop to jednak toksyczne miejsce.


Lepiej żeby zrobiło ci się przez chwile przykro niż jak masz stracić swoje oszczędności życia.

Moja rada:
Kupuj BTC cyklicznie co tyg. lub miesiąc. Trzymaj min. 3lata i zarobisz. Nie czytaj newsów i wpisów naganiaczy na shity ze zwrotem 1000% miesięcznie.