Wpis z mikrobloga

@jatylkozapytac: jak juz bedziecie w St Tropez to nie robcie tego bledu i nie uciekajcie po godzinie. St Tropez zaczyna swoje zycie poznym wieczorem i wtedy tam jest nalepiej. Zostancie na noc pospacerujcie noca po marinie. Idzcie sobie do klubu 55 na plazy a jak bedziecie glodni to polecam restauracje La Pomme de Pin. Moze nie jest najtaniej ale jedzenie serwuja bardzo dobre.
  • Odpowiedz
@fanatyk-teoretyk: mamy tam 3 dni, 2 noce - kocham piosenke Welcome to St Tropez i mam zamiar przetańczyc tam calą noc :D polecisz jakis klub typowo do imprezowania? Ten 55 sie nada? Mamy garnitury i inne takie eleganckie ze soba, moze byc drogi byle nie czekac 4h w kolejce do wejscia. Za rekomendacje knajpki dziekuje, juz sprawdzam menu!
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: no ja tam bylem 11lat temu w szczycie sezonu wakacyjnego. Wtedy najlepszy byl Vip room nie wiem jak jest teraz. Nie powiem Ci jak z kolejkami bo my weszlismy dzieki znajomej ktora znala tam goscia z bramki. Jednak wtedy jeszcze mieszkalismy w PL i gdy zobaczylismy ceny szybko wlaczyly nam sie przeliczniki z € na zl tak wiec nie za duzo czasu tam spedzilismy z tego co pamietam.
  • Odpowiedz