Wpis z mikrobloga

Jak ja nie lubię czegoś takiego, że muszę to robić bo większość tak robi. To znaczy to tylko przykład. Jeśli większość wypisuje swoje dziecko z lekcji religii w szkole to ja też będę musiał, albo zgadzać się na demokracje, czy tolerancje. Wtedy budzi się we mnie sprzeciw do systemu i zasad. Staram się żyć odwrotnie do nałożonych norm
#przemyslenia #przemysleniazdupy
  • 4
@AlfredoDiStefano: Bo co bo w TVNie tak mówią? Właśnie nie, skoro napisałem wyżej, że staram się żyć inaczej niż nakazuje powiedzmy większość to właśnie dziecko będę wychowywać na typowego katola. Ja nie rozumiem co się ze społeczeństwem stało. Kiedyś potrafiliście się buntować, a dziś żyjecie jak jeden albo drugi wam nakazuje
ty mam tak samo, denerwują mnie tzw standardy i kiedy robisz inaczej od reszty to czemu muszę się z tego spowiadać.


@Kondziu5: Tak właśnie, super, że ktoś mnie rozumie
Staram się jak najmniej oglądać telewizji. Chyba jedyny moment kiedy włączam tv to jakiś teleturniej, albo skoki czy mecz
Ludzie już mają tak wyprane mózgi, że we mnie się rodzi bunt jak w tych filmach z USA z dawnych lat, ale takich