Wpis z mikrobloga

@Vealheim: ciezko mi w to uwierzyć ;_; no ale co się dziwić ostatnio prowadziłem batalie na wypoku że za dużo hajsu idzie na pomoc społeczną to zaraz było hurr samotne matki, sierocińce, niepełnosprawni etc...
  • Odpowiedz
@cinkek: wopny rynek przewiduje ze jakby ktos chciał to moze sobie robic darowizne na związek wyznaniowy, fundacje dom dziecka, no a jak ktos ma to w dupie to jak ja to pozwól ze sam bede decydował o swoich pieniądzach bo jal juz pisalem to żadna sprawiedliwość ze płacę podatek za sam fakt posiadania pracy
  • Odpowiedz
@steemm: Sorry batory, większość ludzi woli żyć w państwach, gdzie pewne "socjalistyczne" mechanizmy jednak funkcjonują. Problem polega na tym, że - a przynajmniej takie mam wrażenie - Polski w tej chwili na nie nie stać.
  • Odpowiedz
zdroworozsądkowe myślenie w postaci - #!$%@?ć wszystkie sieroty z domów dziecka bo tak


@steemm: Dzieci w przeciwieństwie do zdrowych bezrobotnych dorosłych nie są wstanie się utrzymać. Więc są tysiące lepszych sposobów by zmniejszyć wydatki państwa.
  • Odpowiedz
@steemm: ogólnie rzecz biorąc jestem zdecydowanie za wolnym rynkiem itp. ale nie mogę się zgodzić co do tego, co piszesz, że domy dziecka należałoby zlikwidować, nigdy w życiu czegoś takiego bym nie powiedział, za bardzo się naczytałeś ideałów wolnościowych, takie coś nie ma szans na zaistnienie, niestety ludzie są raczej samolubni, z pewnością by istniały jakieś domy dziecka finansowane z wpłąt dobrowolnych, fundacji itp. ale chyba sam to rozumiesz, że
  • Odpowiedz