Wpis z mikrobloga

Jakieś to podejrzane, że Ukraińcy się tak przemieszczają. Coś mnie kusi o stwierdzenie false flag. Ruskie bydlęta coś knują. Chyba, że się mylę, to nawet lepiej. Ale nie oszukujemy sie. Bez wsparcia z innych krajów nie poradziliby sobie. Ja się nie będę spuszczał tutaj jak wszyscy, jak to kocham ukrów, bo nie kocham i nie lubię. Ale Ukraina jako państwo buforowe musi istnieć i być niepodległa.
#ukraina #wojna
  • 12
  • Odpowiedz
Bez wsparcia z innych krajów nie poradziliby sobie.


@bronxxx: Odkryłeś sekret że pomagają im inne kraje. Jak inaczej wytłumaczysz że mają zagraniczny sprzęt!
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@suluf Nic nie odkryłem. Sama Polska pomaga, by nie graniczyć na wschodzie z rosja. Gdyby orkom łatwo poszło na Ukrainie podejrzewam, że nie wahaliby się wejść do nas. Kiedyś oglądałem dokument, kiedy o wojnie jeszcze nikt nie myślał i tam gość mówił o aspiracjach ruskich i było tam przedstawione na mapie, że chcieli by zająć Polsce wschodnia wzdłuż Wisły.
  • Odpowiedz
@bronxxx: No tak normalnie dzisiaj z Kremla wyszła informacja, że to zwykłe przegrupowanie wojsk.

Oczywiście Ruscy przy okazji przegrupowania zostawili ponad setkę transporterów opancerzonych.
Gdzie te zjeby prędzej by to opchnęły na złomie niż po prostu zostawiły.

Przez przypadek zostawili dowódcę batalionu czołgowego. Chłopak najadł się surowych kartoszków i wpadł w niewolę. Kilku podpułkowników i ogólnie w związku z przegrupowaniem jedna grupa chłopaków zapomniała wsiąść do transportera i #!$%@?ła piechotą.
Również
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wonsztibijski "A na wojnie świszczą kule,

Lud się wali jako snopy,

A najdzielniej biją króle,

A najgęściej giną chłopy"

Ginąć w imię czyjeś ideologii. Sam bym palił wroty. Ruscy są mięsem armatnim. Mając tego świadomość chciałbyś iść na pewną śmierć? Inaczej bym się zachował jako żołnierz broniąc ojczyzny, ale będąc po stronie agresora nie widziałbym na tyle wyidealizowanego celu za który warto ginąć.
  • Odpowiedz
@bronxxx: Wujku nie pij już ( ͡° ͜ʖ ͡°). Większość tutaj rozumie, że sukces Ukrainy to działania NATO i wytężona praca świata zachodniego. Że natowskie wsparcie militarne w każdym aspekcie jest ojcem tego ostatnich sukcesów. Jednak nikt nie może im sprzedać ani dać chęci oraz morali a tego Ukraińcy mają w sobie pod dostatkiem i dlatego cieszy nas to, że wsparcie od zachodu tak dobrze wykorzystują. Rozkoszuj
  • Odpowiedz