Wpis z mikrobloga

Wyciekł stenogram rozmowy Putina z Siergiejem Szojgu oraz generałem Wiktorem Zołotowem (znanym na Wykopie jako Denaturov) na temat obecnej sytuacji na Ukrainie. Poniżej przedstawiam jego pełną wersję w polskim tłumaczeniu. Sporo wulgaryzmów.

Putin: Kurvva mać! No zobacz co kurvva narobiliście.
Szojgu: To ja tego nie zrobiłem.
Putin: A kto ministrem obrony kurvva jest?!
Szojgu: Mówiłem, że ja tego nie nie chcę ten!
Putin: A kto prowadził ofensywę?
Szojgu: Denaturov, bo powiedział tak ja mówię...
Putin: A z jakiej racji kurvva dajecie armię, ile razy tłumaczyłem, jest ministrem kurvva Ty i żaden trep nie ma bez mojej wiedzy dostawać.
Szojgu: Panie prezydencie, ja powiedziałem tak "to Pan prezydent mi nie kazał nik nik nikomu dawać" a on wywalił...
Putin: Jak Cię wywalił? To trzeba było kurvva wziąć i przylecieć do mnie i się nie nie ruszać! Jakim kurvva yyyyyyy?! Zobacz co narobiłeś! Druga armia świata, kurvva zobacz co narobiłeś po #!$%@? się rwiesz kurvva jak nie Twoje!
Denaturov: Wowa, nie denerwuj się.
Putin: Jak mam się nie denerwować?
Denaturov: Zaraz odbijemy.
Putin: Na pewno już nie odbijesz kurvva..
Denaturov: No to wjedziemy od północy i odbijemy Kupiańsk .
Putin: Całego Donbasu już nie dostanę
Denaturov: No to ściągniemy Kałmuków i będziemy podbijać
Putin: Ta, Kałmuków... Czemu się kurvva rwiecie co nie wasze! Żaden żołnierz kur*a nie siedzi za was nie dowodzi i kurvva powiedziałem, że nie ma... Tłumaczyłem tysiąc razy, bo kurvva człowiek dba bardziej jak o żonę kurvva o tę armię a kurvva przyjdzie od tego. Kurvva mać tłumaczę jest minister ten i ten żaden kurvva nie słucha. Jakim prawem kurvva tyle razy wam tłumaczyłem!

#rosja #ukraina #wojna

Horkheimer - Wyciekł stenogram rozmowy Putina z Siergiejem Szojgu oraz generałem Wikt...

źródło: comment_1662827317ySES5JM9NvCdfW1L2jkKdJ.jpg

Pobierz
  • 2