Wpis z mikrobloga

Cholera, Polska postawiła na właściwego konia, zyskując przyjaciół którzy mają jaja- Ukrainę, ale też zyskując uznanie w oczach międzynarodowych.

Strach myśleć jaka byłaby narracja polskiego rządu, gdyby u władzy byłoby P.O.
Pewnie byśmy byli postrzegani jak Niemcy, Austria i Węgry.
Oczywiście wojna jeszcze nie wygrana, ale sądzę że Ukraina nie zapomni kto wyciągnął pomocną dłoń i polskie firmy będą pomagały w odbudowie kraju. Byle tego nie spieprzyli nasi "czempioni" z PiSu.
#polityka #wojna #ukraina
  • 52
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 403
@fasttaker: przecież większość akcji była oddolna. Nie pozwolilibyśmy sobie jako społeczeństwo na bezczynność i myślę, że nawet sprawniej by szła pomoc
  • Odpowiedz
  • 5
@T600 a nie masz obaw, ze PO szły by narracja podobna do Niemiec?

Dla mnie oba te obozy to kanalie i złodzieje, ale PiS rozegrał Niemców koncertowo na arenie międzynarodowej
  • Odpowiedz
@fasttaker: jestem przekonany, że czekalibyśmy na ruch Niemiec, mówiono by, że nie możemy takiemu kolosowi się przeciwstawić. Mogłoby to doprowadzić do zbliżenia rusków do naszych granic co doprowadziłoby do destabilizacji na lata przez bezpośrednie zagrożenie wojną u nas.
  • Odpowiedz
@fasttaker: Dobra próba panie pisowiec, to że jest wojna nie znaczy że zapominamy o grzechach tego najgorszego możliwego rządu po 1989, za rok was wszystkich ze wszystkich decyzji szkodzących temu krajowi, który się znacznie rozwijał za rządów PO, a za rządów pis cofa w rozwoju, rozliczymy
  • Odpowiedz