Wpis z mikrobloga

@powaznyczlowiek: to wygląda tak - najpierw ogarnia cię medyk oddziału, potem zabierają chłopaki od ewakuacji np. bat. Hospitalierów i wiozą to najbliższego szpitala. Tam dalsza stabilizacja i decyzja co dalej. Mogą ich wsadzić do pociągu ewakuacyjnego/karetek i przerzucać do szpitali wgłab kraju. A sygnały po to, żebyw szyscy z drogi schodzili, bo tam na drodze dalej dziki zachód. Jechałem do Kijowa raz karetką na sygnale, raz suvem i jest gigantyczna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@smooker: ten filmik jest masowo powielany przez wszystkie ruskie trol konta, więc z automatu twierdzę, że to fejk.
  • Odpowiedz
@smooker: Już tydzień temu fruwał ten film po twitterze, to są karetki które tydzień temu wywiozły wszystkich pacjentów cywilnych z Charkowa do miejscowości dalej na zachód, by zwolnić miejsca w szpitalach rannym żołnierzom z planowanej ofensywy.
  • Odpowiedz
@toworel: ale dlaczego takie filmiki są złe? Ja np miałbym lepsze morale wiedząc, że nie zdechnę na jakimś polu, tylko dowiozą mnie tam, gdzie otrzymam profesjonalną pomoc
  • Odpowiedz
@Draakul: ja tylko zwracam uwagę, że ten filmik był często wykorzystywany przez największych propagandzistów pokroju panasiuka. Sam to powinno spowodować, że zapala nam się lampka kontrolna.
  • Odpowiedz