Wpis z mikrobloga

Ogólnie serial sam w sobie oglada się dobrze. Takie fantasy przygodowe pegi 13 i gdybym był dzieciakiem to na pewno by mi się podobał. Widoczki piękne, na dużym telewizorze bardzo fajnie się to oglada. Fabuła no dupy nie urywa, ale jeśli przyjąć ze jest to taka super przygoda w fantastycznym świecie to jest spoko, dużo lepiej się to oglada niż tego #!$%@? wiedźmina. Harfootowie spoko wątek dla dzieciaków. Elf murzyn i jego wątek całkiem spoko dla chłopaków, krasnoludowie fajnie wypadają a Halabrand może tez coś ciekawego jeszcze pokazać jako taki Indiana Jones Śródziemia. Tylko ta Galadriela to jest taka kurła ciężka do oglądania. Aktorka to się nadaje do zagrania wieśniaczki a nie elfki, ale tez co ma grać w tym serialu jak jej postać jest tak napisana, ze jak tylko otwiera usta to już mam ochotę przesunąć do przodu bo takie farmazony pi€?doli ze się słuchać nie da. Także po trzech odcinkach jest średnio i można się przyczepić do masy rzeczy ale jeśli się od tego serialu nie oczekuje… uwaga uwaga… niczego więcej poza super przygodą w czymś podobnym do Śródziemia to da się ogladac. Nie wiem po co to pisze ale chyba musze się wygadać czy coś xD
#lotr
  • 5