Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Variv: mam taki piekarnik. Elektrolux, któryś z topowych modeli.nie mam jak teraz sprawdzic jaki model. Bardzo często używam tych programów pieczenia. Ciężko zwyczajnie upiec tak dobrego łososia jaki jest z tego programu. Ale przez półtora roku nie używałem pary, bo nigdy mnie o to piekarnik nie prosił. Bo.rozumiem że tak to miało działać. Nastawiam jakiś program a on mówi, żebym nalał wody bo się przyda. I ty uzmysłowiłem mi właśnie ,że
@Variv był jakiś czas temu poruszany ten temat i generalnie to większość ludzi z tego nie korzysta. Naczynie z wodą w piekarniku daje podobny efekt. Lepsze rozwiązanie to piekarnik z pirolizą czy trybem pizza gdzie osiągane są wyższe temperatury
@1950M ja osobiscie chyba bym zlał parę. W piekarnikach w komplecie masz 2 blachy. Płytką i głęboką. Stawiasz głęboką na dno piekarnika i po rozgrzaniu wlewasz do niej wrzątek. Nie jest to oczywiście tak wygodne jak wbudowana funkcja, ale działa. Rzecz jasna, funkcja pary wbudowania w piekarnik może działać lepiej ( ͡~ ͜ʖ ͡°)