Wpis z mikrobloga

@slapdash: łumacz automatyczny więc niezbyt przyjemnie się czyta, ale sens idzie znaleźć:
Notatka śmierci od
Prosiaczka D. Do mojego męża, a
nona ten list, na przyszłość, jeśli
umrę, wezmę pren lub
zostanę warzywem! napisane 17.07.22
  • Odpowiedz
@PIGMALION: Przy całej niechęci do ruskich to jest to po prostu smutne i przygnębiające. Na pewnym etapie wojny na front trafiają ludzie, którzy nie chcą tam trafić, nie popierają wojny, chcieliby wrócić do swoich domów i rodzin.

Pamiętajcie - bardzo łatwo jest przekroczyć granicę w której sami staniemy się źli traktując wszystkich ruskich jak ludzi gorszego sortu albo życząc im jednakowo śmierci i cierpienia.
  • Odpowiedz
Na pewnym etapie wojny na front trafiają ludzie, którzy nie chcą tam trafić, nie popierają wojny, chcieliby wrócić do swoich domów i rodzin.


@PanBulibu: Nie. Nie chcesz wojny, a byłeś na tyle cwokiem, że cię zabrali, to odmawiasz walk, dezerterujesz lub ostatecznie fraggujesz ilu się da.
  • Odpowiedz
@kupkesobieciagne: dezercja w ruskiej armii? Powodzenia xD

Brat mojego dziadka ze strony matki, który walczył w armii Berlinga (która szła na odsiecz Powstańcom Warszawskim) próbując przedostać się przez Wisłę (bo przecież Berlingowcy stali po praskiej stronie widząc płonącą Warszawę) dostał kulkę w plecy od ruskich - bo za ruskimi i polskim żołnierzami szły szwadrony NKWD które likwidowały wszystkich nieposłusznych. Jestem pewien, że obecnie tak samo jest u ruskich - albo
  • Odpowiedz
@PanBulibu: Ale zauważ proszę że o ile w powyższym tłumaczeniu nie ma poważnych przekłamań, tow tym liście ork nie wyraża żalu nad tym, że mordują ludzi, ani że najeżdżają inny kraj, tylko nad tym, że jest słabo wyposażony i że go okłamali, bo miało być fajnie a nie jest.
No miły człowiek, doprawdy! Niech mu ziemia ciężką będzie.
  • Odpowiedz
@tos-1_buratino: Tak, przeżył. Zmarł w latach 80-tych.

ork nie wyraża żalu nad tym, że mordują ludzi, ani że najeżdżają inny kraj


@Lonsdaleit: ale wiesz, że każdy taki list przechodzi cenzurę i za coś takiego jego rodzina mogłaby trafić do sanatorium gdzieś za Ural?! Ja ich naprawdę nie bronię - ale trzeba być ostrożnym żebyśmy sami nie stali się tacy jak ruscy życząc wszystkim bezmyślnie śmierci na prawo i
  • Odpowiedz
sami staniemy się źli traktując wszystkich ruskich jak ludzi gorszego sortu albo życząc im jednakowo śmierci i cierpienia.


@PanBulibu: chłopie, to jest wykop.
Na wykop Rosjanie to orkowie, a każdy Rosjanin konający w męczarniach jest powodem do radości... #!$%@? patologii.
  • Odpowiedz
@PanBulibu: Taaa, za wszystkimi Ruskimi na Ukrainie idą szwadrony i zabijają dezerterów. Nigdy nigdzie nie ma okazji do poddania się, ucieczki, zagubienia, a jak ktoś "zniknie" to od razu rozstrzeliwują 50 chłopa dla przykładu.

Wiem, wiem, w każdej bajce jest ziarno prawdy ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz