Wpis z mikrobloga

@kai-humai: Widziałem ekspozycję tego zamku na Leicester Square właśnie. I spodziewałem się, że będzie trochę inaczej wyglądać. Błyszczące klocki nie pasują mi do starego zamczyska. Matowe klocki zrobiłyby tutaj robotę. No i na filmach i zdjęciach wydawał się większy niż w rzeczywistości.
@SunriseOverEverest: nooo mnie jeszcze nie zapiekła bo kupiłem z leśną kryjówką i polybagiem z piratami (stacjonarnie się nałożyły te promocje). Więc lubię sobie to tłumaczyć ze zamek wyjsciowo 1805 (bo 5% w punktach zwrotu) i kryjowka z piratami w sunie to jakies 250 jakbym chcial odkupic wiec wychodzi 1555 xD zapiecze mnie dopiero jak kryjówka będzie ponownie dostępna :D
@SunriseOverEverest
@Budo wystarczylo mnie posluchac.
@damw mówiłem pierwszego dnia o tym xD
@kai-humai nie jest zajebisty i nie wyglada bosko, nie £340 bosko, w tym samym sklepie na scianie masz teraz LBG masonry brick ktory stanowi 90% tego projektu.
Mozesz do kubka wsadzic kilkaset czesci stanowiacych core tego setu za £5.99 ¯_(ツ)_/¯

@darayavahus już spada i Lego za bardzo nie wie co z fantem tym zrobić, ale siedza na górze gotowki ktora