Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dziobnij2: Nie odbiorą. Przechodziłem to. Paczka może zostać wysłana tylko z kraju, w którym jest "serwis", ponieważ wraca do miejsca nadania. Ja musiałem dać siostrze Pixela. Ona pojechała z tym do Anglii, do siebie. Wypełniła formularz na stronie i Google wysłało jej pudełko i etykietę. Najśmieszniejsze jest to, że serwis nie był w UK, ale etykieta kierowała paczkę pod Warszawę, bo tam jest faktyczny serwis. Telefonu nie naprawiali- wymienili na nowy
piszczalka - @dziobnij2: Nie odbiorą. Przechodziłem to. Paczka może zostać wysłana ty...

źródło: comment_1662681219IgIRx2XKEtAxWlI9pGrEQV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziobnij2: odbiorą, nie ważne czy z oficjalnej dystrybucji czy z sklepu, drukujesz etykietę i nadajesz w punkcie nadania ups. Serwis naprawiania pixela jest w Polsce pod Warszawą przez ctdi. Minus jest taki że wysyłają do kraju w którym został zakupiony, przynajmniej tak jest przy oficjalnej dystrybucji
  • Odpowiedz
@dziobnij2: ogarniałem tak 2 wymiany Pixela, w żadnym przypadku nie było problemów, kurier podjechał, zabrał paczkę, telefon dotarł do serwisu. Zgłaszałem reklamację przez czat (raz w UK, raz w DE) z opcją przysłania nowego telefonu przed odesłaniem starego. Nowy egzemplarz był wysyłany tylko do kraju, w którym był kupiony, tak jak pisze @piszczalka.
  • Odpowiedz
@siba_15: @qmox:
Chlopaki, pomoglibyscie w ogarnieciu tego?
Jak mozna skorzystac z tej naprawy z opcja przyslania nowego telefonu przed odeslaniem starego? Mam napisac do Googla maila czy jak to wyglada? W ktorym kroku podaje sie adres wysylki z Polski i wysylki do kraju kupna telefonu?
  • Odpowiedz
@runieeee: ja reklamowałem przez czat, nie kojarzę jak to wyglądało w przypadku niemieckiego sklepu, ale w brytyjskim musiałem się łączyć przez VPN, żeby pokazała mi się opcja czatu. Na stronie store.google.com/repairs po wpisaniu numeru IMEI i wybraniu problemu, miałem do wyboru różne opcje kontaktu.

Telefonu na polski adres ci nie wyślą, będziesz musiał mieć podany w profilu niemiecki adres (ja korzystałem z mailboxde). Na maila dostaniesz etykietę adresowaną na polski serwis,
  • Odpowiedz
@qmox: dobra, czyli wybieram opcje ze sam zapakuje telefon, a w nastepnym kroku podanie adresu powinno byc juz na Niemcy (tam byl pierwotnie telefon kupywany w MediaMarkt). Dowod zakupu trzeba dolaczyc? W ogole w tym formularzu nie pytaja sie o szczegoly problemu (u mnie jest zielona tinta na ekranie) xD
  • Odpowiedz