Wpis z mikrobloga

#hhc od @saltypot dziś spróbowane po raz pierwszy, i pierwszy raz z tym kannabinoidem.
Inhalator, szczep Amnesia.

Wziąłem dwa, 3-4 sekundowe buszki i trzymałem w płucach też ok. 4s.
Pierwsze pięć minut to takie uczucie bardziej na oczach jak się ma po #thc normalnie, bardzo delikatne.
Po kolejnych pięciu minutach zaczęło nieco bardziej wchodzić i cieszę się, że nie więcej bo było tak w sam raz. Mocny czill z zalążkami na bardzo mocny, więc buch więcej i bym leżał, ale po doświadczeniach z takimi rzeczami jak #greenout zaczynam od delikatniejszych dawek.

Czy jestem zadowolony? Bardzo. Wiadomo, że tolerancja będzie się budować bo to normalne przy wszystkim, ale jeżeli to wystarczy nawet na miesiąc to i tak lepsze w porównaniu do zioła zważając, że palę tylko przed samym snem praktycznie codziennie. Miałem do czynienia przez spory czas z medyczną, z ulicy, soczkami i tolerancję mam sporą, dlatego jest to spoko sposób na obejście bo działa inny kannabinoid. Na czym to mniej więcej wszystko polega można zobaczyć tutaj, to nie jest żaden 'mocarz'.

Jeżeli ktoś może wydać ok. 200 zł to jedynie napiszę, że warto spróbować.

#hhco #marihuana
  • 9
@todobryruch: Wystarczy, ale bateria trochę słabo trzyma i trzeba ją doładowywać. Uważam, że prościej będzie kupić sam kartridż i lepszy pen, z lepszą baterią. 2-3 dyszki więcej wyjdzie (w zestawie pen wychodzi za 50zł), ale warto. Mój pen od Buuhaaj trzyma... Ze 30 buchów. Nie ma żadnej podziałki, wskazującej poziom naładowania baterii. Na ładowarce jest dioda, która świeci na czerwono lub zielono. Jak się wyczerpie od zera to po podłączeniu świeci
@simple999: Po tym Lemon Haze miałem totalny zgon na 3h. Całkowicie odleciałem. Ale też zdecydowanie za dużo na raz, bo wciągnąłem 5 x 10s. Więc trzeba nie przegiąć ;) no i zdecydowanie najbardziej w gardło drapie.
Też, włączają się czasem jakieś lęki itp. Ale jestem dość doświadczony o umiem to stłumić w sobie. Widziałem, że paru Mireczków miało z tym problem.
Ogólnie hhc-o nigdy nie będzie tym samym co thc. Jest
@Mokin12: Dziwne, testowałem to z vapcapa, 2 nabicia pełnej komory, każde 3 razy grzane, w działaniu jak cbg, dobre ale jednak cbg.
A shot to mnie poskładał raz i mam do nich respekt.
@Pioter1987: Przetestowałeś wkład od actico aka perpetua? Miałem od nich mango kush ale już nie pamiętam czy to było hhc czy hhc-o. Przymierzam się do kupna kolejnego i zastanawiam się czy warto dopłacać do buuhaaja albo saltypot. Od actico odpycha mnie opis produktu pisany łamanym językiem. Miałem też problem z samym wkładem na końcówce bo blokował mi się przepływ powietrza i nie wiedząc do końca jak sobie z tym radzić spaliłem
@gupiujzewsi: Tak! Warto dopłacić te 3 dyszki do Buuhaaj czy Saltypot. I nie chodzi o jakość działania itp. Tzn. też. Amnesia od Perpetua jest bardzo fajna, ale dużo szybciej schodzi. Przez weekend zjechało mi do połowy.
Efekty są bardzo zbliżone do tych od z Amnesii pd Saltypot. Przy czym ta od Saltypot bardziej pobudza.

Po 4 kartridżach ranking mój jest taki:
1. Saltypot Amnesia - lekka euforia, gadatliwość, kreatywność i pobudzenie