Wpis z mikrobloga

Bolidowa wyprawa po dwa nieszczęsne kwadraty i na Pogorie w Dąbrowie Górniczej

Trasa: 52 km przez Katowice - Siemianowice - Wojkowice - Będzin - Gródków - Psary - Sarnów - Przeczów - Dąbrowę Górniczą - Będzin - Sosnowiec - Katowice.

Powiem tak, trasa średnio przyjemnie dziś bo niestety ciężkie nogi dawały się we znaki i bardziej stałem niż jechałem.

W zasadzie głównym celem tej wycieczki były nie Pogorie (to raczej wynikało z tego że przy okazji) a dwa nieszczęsne kwadraty w Gródkowie i w Sarnowie które od jakiegoś czasu wisiały (bo były nie po drodze) i blokowały mi kwadrat 13 x 13. Trochę było przeciskania się przez jakieś pola i zadupia od głównej drogi ale dojechałem.

Potem standardowo na Pogorię IV i III ścieżką wokół oraz powrót wałem na Przemszy i Małobądzką w Będzinie aż na Sosnowiec a później na Stawiki i Katowice.

W komentarzu spojrzenie na moje kwadraty rowerowe (to z całej mojej rowerowej kariery).
#rower #zaglebie #dabrowagornicza #pogoria #kwadraty
sylwke3100 - Bolidowa wyprawa po dwa nieszczęsne kwadraty i na Pogorie w Dąbrowie Gór...

źródło: comment_1662577311cuWsfxM2ADnCXypMZcHA0e.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@sylwke3100: jak Ci się na tym składaku jeździ w sumie? Do takich dystansów jestem trochę hejterem takiego rozwiązania, ale staram się mieć otwarty umysł i w sumie czemu składak, jak oceniasz jak się jeździ?
  • Odpowiedz
@plasq: Na krótkie dystanse szczególnie w mieście się jeździ nawet znośnie a na długie no cóż - za wesoło nie jest ale tego nie oczekiwałem. To raczej forma zastępcza do czasu aż będą komfortowe warunki lokalowe i wtedy sobie ponownie kupie normalny bo takie transportowanie do i z domu rodzinnego na poprzednim się zemściło ( czytaj mi go ukradli)
  • Odpowiedz
@sylwke3100: mój hejt się wziął, że znajomi sobie kupili do jeżdżenia ~50 km po jurze, na co ja popukałem się w głowę intenstywnie xD. Po mieście to uważam, że sztosik, ale w innych warunkach to raczej słabo.
  • Odpowiedz