Wpis z mikrobloga

@L3gion: Spokojnie, poczekam w takim wypadku na RTX 5XXX ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jak siedzisz w temacie to powiedz proszę kiedy wyjdą te rtx 4XXX jest szansa że przed listopadem?

I takie pytanie a propos cen, czy nowe karty będą droższe w stosunku PLN/FPS? Szczerze powiedziawszy wątpię, zapowiada się z plotek (nie wiem na ile się okaże prawda),że 4070 będzie troszkę bardziej wydajne od 3080. A nie
@Variv: Zmniejszając dostawy.


@L3gion Serii 3 czy 4?
Serii 3 ponoć naprodukowali więc to logiczne że będą chcieli ja sprzedac. Dlatego moim zdaniem będą się mocno ociągać z premiera średnich i słabych modeli - na zasadzie po co 4060 kup sobie 3080 itp.

Do tego nVidia nie może zbyt gwałtownie manipulować cena bo jak będzie za wysoka to przecież AMD nie śpi i ludzie zaczną bardziej kupować AMD.
Chyba, że AMD
Serii 3 czy 4?

Serii 3 ponoć naprodukowali więc to logiczne że będą chcieli ja sprzedac. Dlatego moim zdaniem będą się mocno ociągać z premiera średnich i słabych modeli - na zasadzie po co 4060 kup sobie 3080 itp.


@Variv: Będą chcieli aby seria 3 i 4 były jednocześnie na rynku. No i oczywiście że chcą sprzedać ale za taką samą cenę co zawsze bez obniżek ( ͡° ͜ʖ
@L3gion: powtórka z rozrywki - wywołają małą dostępność windując ceny w kosmos. Dzięki temu najtańszy rtx4000 może być trochę droższy od najdroższego 3000 a ludzie będą po rękach całować bo jest. Obstawiam próg wejścia 1600 USD za 4070, 4080 po 2k i 4090 po 2.5-3. Czyli powrót do czasów pandemii. Nowa skórzana kurtka nie kupi się sama.