Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Beeercik: Remaster robiła jakaś kacapska firma, której odebrali ten projekt. Na bank im to zdezorganizowało pracę - nie nastawiałbym się na nic dobrego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jedynie co potrzeba to 60fps


@leguea12: @Obywatel_Kondominium: 60fps w dynamicznym 4k to już jest na Series X, więc podejrzewam, że zrobienie tego samego na PS5 to nie jest rocket science.

Myślę, że raczej każdy oczekuje, że ten next gen patch to będą ustawienia Ultra/Wysokie z PC w 4k 60fps.

Ale oprócz tego ja oczekuję zmian w grafice, żeby kolorystyka była bardziej naturalna, realistyczna, tak jak w modach graficznych. Z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jestemkoksupotezny: Gdyby tak było to bym się nie martwił, bo wiele modów wygląda obłędnie.

A rzeczywistość będzie taka, że otrzymamy po prostu wyższą rozdzielczość i może gęstszą roślinność ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chcę się mylić.
  • Odpowiedz
@Beeercik: ja to szczerze myślę, że żadnej różnicy nie zobaczą posiadacze Series X. Co tam jeszcze można zmienić? Gra dostała już parę ulepszeń w historii i wygląda naprawdę dobrze. Parę więcej pixeli i może trochę wyższy zakres rysowania obiektów i tak jak napisałeś trawy więcej czy detali z odległości 5 metrów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz