Wpis z mikrobloga

Ej, wpadłem na sprytny plan jak zakończyć wojnę. Będę potrzebował do tego trzech pomocników. Na początek relokujemy się pod granicę do Przemyśla. Tam każdy z pomocników musi zdobyć jeden z następujących skladnikow: język ognistego jaszczura, róg cieniostwora, ząb błotnego węża i kieł trolla. Z tych składników ja składam Ulumulu i możemy wyruszać na front. Wróg, mimo iż brutalny, musi uznać Ulumulu i powstrzyma się od wszelkich ataków. Bezpiecznie wkraczamy na terytorium Rosji, lokalizujemy wysokiego rangą wojskowego i żądamy spotkania z Putinem. Ten będący pod wrażeniem Ulumulu oczywiście zaprowadzi nas prosto do swojego wodza. Dalszy plan jest bardzo prosty - szybko zabijamy Putina (dobrze jakby ktoś umiał Tchnienie Śmierci albo miał dobrą broń, ja wezmę dużo potek jakby co) i uciekamy tak długo, aż zaggrowani Rosjanie przestaną nas ścigać. Jak już zgubimy pościg to szybki teleport spowrotem do Przemyśla, przekazujemy Ulumulu do Muzeum Ziemi Podlaskiej i rozchodzimy się do domów. Ktoś chętny?

#wojna #gothic #heheszki
  • 5