Wpis z mikrobloga

Moderacja usunela moj wpis za nieodpowiednie treści wiec tym bardziej gratulacje dla dzbana który go zgłosił, oboje kąpiecie się w tym samym brodziku intelektualnym.

Wracając do szczania do zlewu, gratuluje LEGO ich nowego wspaniałego projektu, mam nadzieje że zerowa sprzedaż spowoduje że w końcu ktoś się opamięta w tej Duńskiej małej wsi zwanej Billund i zauważy że randomowo generowane cyfry to nie jest dobry mechanizm na ustalanie cen zestawów, bo ostatnio mam wrażenie że siedzi tam mały człowieczek który zapytany o ceny nowych zestawów mówi:
https://www.youtube.com/watch?v=l91ISfcuzDw

Worek czarnych klocków, zero printów, zero minifugurek za 1650zł xD
Powodzenia w próbie sprzedaży tego, zwlaszcza wiedząc jak bardzo czarne klocki Lego nie wychodzą xD

Ale fakt jest taki że ostatnie 2 lata są pompowane przez spekulantów, nikt nie kupuje już lego jako zabawke tylko jako forme inwestycji. Była pompa na krypto, była pompa mieszkaniowa, teraz jest pompa na klockach a Lego to zauważa.

#lego #xddddd #inwestowanie
Shewie - Moderacja usunela moj wpis za nieodpowiednie treści wiec tym bardziej gratul...

źródło: comment_1662558987fNAAZu6jZizb9DaNdQLn4y.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Shewie o cie ...uj (°° przecież to jest dosłownie patologia xD wygląda kiepsko, same czarne klocki, kiepski motyw i na podstawie takiego gunwo filmu że lepiej byłoby wypuścić zestaw toaleta, kloc i papier toaletowy za tą cenę. Lego przeszło same siebie xD
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 2
@Shewie już się na zagranicznych grupkach legowych podniecają jaki wspaniały zestaw w hołdzie temu kolesiowi co panterę grał.. Także sprzedaż będzie na bank mimo absurdalnej ceny ( )
  • Odpowiedz
@Qrier podniecają się tam wszystkim a jak przyjdzie co do czego to żodyn nie kupi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zauważyłem że za granicą chwalą każdy chłam... Już wolę chyba nasze polskie podejście;)
  • Odpowiedz