Wpis z mikrobloga

Ehh, pani z rekrutacji po pierwszym etapie rekrutacji powiedziała mi, że zaprasza mnie na drugi i że skontaktują się ze mną do 7 dni roboczych (zwykle szybciej). Ta rozmowa miała miejsce około 16 sierpnia. Co to ma oznaczać? XD

Dodam tylko, że pierwsza cześć poszła mi bardzo dobrze bo była to pogadanka po angielsku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#praca #rekrutacja
  • 9
@franaa: @Argonix: Trochę słabo bo spełniam ich wszystkie wymagania, rozmowa była bardzo fajna, zgodziliśmy się na stawkę itd. Ogólnie na ich stronie moja aplikacja ma status „rozpatrujemy wszystkie aplikacje” więc tak jakby w toku ale laska powinna już dawno oddzwonić i powiedzieć co i jak. Na pracuj.pl też regularnie odświeżają to ogłoszenie XD
@Argonix: Wiadomo, ale zawsze tak jakoś dziwnie jak wszystko się układa idealnie, kandydat spełnia wymagania, jest na miejscu, może zaczynać od zaraz ale coś jest nie tak, nigdy nie dowiesz się nawet co ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Szkoda też, że ci pracodawcy są tacy niesłowni, bo pani mówiła, że poinformuje mnie gdyby nie byli jednak zainteresowani i da mi znać o zmianie w mojej aplikacji ehh
@DosKapp4: a to jakaś nowość, że spełniłeś wymagania na stanowisko, na które zapewne masz kwalifikacje? A kto jest zapraszany na rozmowy kwalifikacyjne, jak nie osoby, które spełniają kryteria pracodawcy, pewnie i 10bosob było na tej rozmowie, jak i Ty
@nowy97: Skoro spełniam wszystkie wymagania a oni wciąż szukają wielu pracowników na to stanowisko, to ciężko mi uwierzyć że nie kontaktują się ze mną w sprawie 2 etapu rekrutacji. Szczególnie, że jest to dość wąska dziedzina związana z językami skandynawskimi, które w Polsce je są jakoś szalenie popularne jak angielski, niemiecki czy hiszpański. Dodatkowo, pani z HR była bardzo optymistyczna co do mojej kandydatury, bo pod pewnymi względami mam nawet większe