Wpis z mikrobloga

No to pod koniec tygodnia dostaniemy kolejny patch i tym samym dobijamy do 3 tygodnia ligi i można śmiało powiedzieć, że już nic lepszego nas w niej nie czeka pod względem zmian, więc tym który obecny stan się podoba mogą śmiało spać spokojnie, a malkontenci powiedzą pewnie, że takie zmiany mogłyby spokojnie być na 2 tygodnie przed wypuszczeniem ligii, a nie 3 tygodnie po ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Małe podsumowanko:

Podoba mi się, że przyznali się w tym patchu, że wypuścili niedokończonego bubla i 3 tygodnie po starcie dodają brakujące dialogi:

League Reflections where Kalandra is present now have intro and outro dialogue.


Kalandra nadal ssie i jest nudna...


Archnemesis mobki cię oneshotują z drugiego końca mapy, albo bijesz je 20 minut i nie dają żadnego loota?


Ci co mają monitory 32:9 mogą spać spokojnie.


Prośby graczy zostały wysłuchane i znerfiono beyond bossy


0 na temat MF XDDDDDDDDDDDDD

Ludzie nadal będą tonąć we flaskach i whetstonesach, a waluta do tworzenia itemów jak nie ma tak jej nie będzie XD

#pathofexile
Morguliusz - No to pod koniec tygodnia dostaniemy kolejny patch i tym samym dobijamy ...

źródło: comment_1662557145rjNsVCxvwtEoVW5PLrktit.jpg

Pobierz
  • 7
@Morguliusz: Jedyne na co czekalem, aby zbuffowali z powrotem to Harvest. Cala reszta mnie nie interesowala ani nie intetesuje, nadal nie wrocily konkretne crafty, a zbieranie smiesznego lifeforca, zeby crafcic to tez takie kekw.
@Morguliusz: To było do przewidzenia.. Znaczy wiesz liga jest playable, ale jest dead, nudna i nie ma co robić tak naprawdę. Crafting to też śmieszny jest, bo nie wiem czy wiesz kto to jest Ghazzy.
Chłop ma według niego mirror helmet do minionów. Ligę temu byś go wyśmiał, bo chłop ma T2 Conc Effect w nim xD
Załączam obrazek helmetu. Pozostałe mody to prawda mirror tier, ale przez to, że harvest
Noggenfogger - @Morguliusz: To było do przewidzenia.. Znaczy wiesz liga jest playable...

źródło: comment_16625594905Jf2Rzfy17u5GAmhHX5xXv.jpg

Pobierz
@Morguliusz z tym 32:9 jest to zrozumiałe. Gra nie jest przystosowana do takiego pola widzenia i moby by nie reagowały na gracza. Z kolei jakby zwiększyli ich zasięg reakcji, to gracze z niższym aspect ratio mieliby #!$%@?