Wpis z mikrobloga

Będę wymieniał baterie w iPhone 12 za 350 zł w zbitaszybka. Poinformowali mnie ze po takiej wymianie będzie przez tydzień jakis alert i nie będzie można sprawdzać kondycji baterii. Legit to serwis czy omijać? Zależy mi po prostu żeby ta bateria była git nie jakis chiński syf. #zbitaszybka #bateria #apple #iphone
  • 5
  • Odpowiedz
@djturbina: W Cortlandzie masz za 319zł i nie powinny wyskakiwać żadne monity o baterii. Bateria musi być sparowana z telefonem inaczej nie zobaczysz kondycji baterii i będzie krzyczał, że bateria nieoryginalna.
  • Odpowiedz
@djturbina: może i nie w autoryzowanym serwisie na #!$%@? wie jakiej baterii, ale za to drożej niż w autoryzowanym zgodnie ze sztuką. Idźże do normalnego serwisu, tak jak mirek wyżej pisze chociażby cortland. Albo iSpot czy iDream
  • Odpowiedz
@djturbina: czyli zamierzają wstawić nieoryginalną baterię. Za 350 zł to chyba w Ispocie wymienisz więc operacja totalnie bez sensu. Iphone jeżeli wykryje nieoryginalną baterię wyświetli o tym monit.
  • Odpowiedz
@djturbina: dlaczego po tygodniu miałoby przestać pokazywać xd
Ja wymieniłem w nieautoryzowanym serwisie za 250zl bo chciałem żeby telefon wytrzymał kolejne pół roku po zalaniu i cały czas miałem ten monit
  • Odpowiedz