Wpis z mikrobloga

nie wiem czemu akurat to mi algorytm polecił bo oglądam jedynie rzeczy związane z anime, muzyką i fitnesem ale się cieszę że poznałem nową perspektywę. SZCZYT UPRZYWILEJOWANIA xDDD traumatyczne przeżycia, literalnie piekło bo ojciec, właściciel całego terenu, kazał ci zajmować się zwierzętami, kosić trawę i generalnie robić farmerskie rzeczy A SAM ŚMIAŁ TEGO NIE ROBIĆ TYLKO ODPOCZYWAĆ (bo zapracował na dosłownie wszystko co macie więc mu się do kur... nędzy należy ten cholerny odpoczynek). pomijam tu resztę typu kazanie siedzieć na podłodze zamiast kanapie, zakaz umycia się przed szkołą i resztę bo to akurat było chore. chodzi mi o tę część gdzie czymś dziwnym i strasznym są dla współczesnej samicy obowiązki wiejskie. MAM POSPRZĄTAĆ KUPĘ PO ZWIERZAKU I SKOSIĆ TRAWĘ? O BOŻE LITERALNIE PIEKŁO, JEZU JAKA TRAUMA ZARAZ UMRĘ RATUNKU NA POMOC MALTRETUJĄ MNIE xDDD widzicie koledzy ze wsi. jeśli czujecie się samotni zróbcie sobie tiktoczka o traumach koszenia trawy z rana i macie gwarantowaną sympatię i tony atencji
#przegryw hasztag piekuo loszuń kochanych pachnących xDD
Smiecharz - nie wiem czemu akurat to mi algorytm polecił bo oglądam jedynie rzeczy zw...
  • 1
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Smiecharz: Sądziłem, że to jakiś niszowy content, a tu zobaczyłem 1,6 mln wyświetlen. To jest jakiś żart? Pracowała jak 90% populacji świata i nazywa to tragedią? xD
  • Odpowiedz