Wpis z mikrobloga

@malinq: Próbowałem swojego dachowca wyprowadzać, było nawet spoko - do czasu aż go zaskoczył inny kot, który do niego podszedł zza krzaków. Tak się wystraszył, że zaczął się wyrywać jak ryba poza wodą - nie dało rady go uspokoić ani przytrzymać - drapał i gryzł na oślep.
Ostatecznie się wypiął i uciekł, a ja miałem całe ręce od krwi. Na szczęście chyba ogarnął sytuacje i po 15min znalazłem go schowanego w
@megawatt: u mnie na osiedlu co chwilę leży jakiś martwy kot, a na słupach ogłoszenia, że mruczek zaginął i szukają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Koty są tak głupie, że jak idą poboczem i zobaczą auto to ładują się pod koła
@jaczyliktoo: wypuść luzem zwierze za 3.000zl a możesz być pewny, że nie wróci. Zwłaszcza kociaka czy szczeniaka. Mi się kiedyś włamali do domu i spiłowali kłódkę od ogrodzenia żeby zabrać szczeniaka beagla, a co dopiero gdyby chodził samopas.
W końcu ogarnięty właściciel kota, który nie puszcza go samopas i wyprowadza na smyczy. Plusik


@GryzeKisiel: Wiesz ile taki kot kosztuje i ile będziesz w plecy jak ci spierdzieli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na miejscu opa też bym na smyczy prowadzała ( ͡° ͜ʖ ͡°)