Wpis z mikrobloga

@vulfpeck: badania mówią, że 60% wyborców PiS wierzy, że Polsce się należą, a wyborców opozycyjnych 3% czyli średnio ofensywne narzędzie do wygrania wyborów. Czy to strategia na ugranie czegoś (?) bardziej na przegranie kolejnych wyborów.
  • Odpowiedz
no widzisz pisowcu jak was łatwo odkryć


@Leniek: jak pisowiec zaorał Szczukę to kurde dopiero porażka jest, oczywiście jak ja jestem pisowcem to ty królową brytyjską¯\_(ツ)_/¯ jesteście tak denni z tą swoją propagandą, że kurde z TVP możecie rywalizować w głupocie
  • Odpowiedz
pewnie że jesteś pisowcem, co najwyżej jeszcze nie dojrzałym, czyli konfiarzem


@Leniek: a mówi mi to kryptoruski agent na usługach Niemiec, a może bezpośrednio z Rosji przelewy dostajesz?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czyli konfiarzem


@Leniek: jakby była u nas normalna partia to nie byłbym konfiarzem a tak to PiS, PO, Lewica i inne odpady ze stajni TVN/Wyborcza albo takie dziadostwo albo PiS albo konfa¯\_(ツ)_/¯ Dopłaty pisowskie już wziąłeś do opalania na zimę?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a może bezpośrednio z Rosji przelewy dostajesz?


@Kaczypawlak: z Węgier od JE Sorosa, to żadna tajemnica

Dopłaty pisowskie już wziąłeś do opalania na zimę?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kaczypawlak: W aktualnym miejscu pobytu nie potrzebuje ogrzewania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
z Węgier od JE Sorosa, to żadna tajemnica


@Leniek: Soros jest na Węgrzech niemile widziany i siedzi w USA¯\_(ツ)_/¯

W aktualnym miejscu pobytu nie potrzebuje ogrzewania ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Leniek: zimą też nie będziesz potrzebował? Pojechałeś do złego USA, gdzie paliwa kopalne używają na potęgę?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
USA jest bardzo dobre, stamtąd przelewy dostaje


@Leniek: te dobre USA tak wspiera Ukrainę, że im ogranicza ilość przekazywanej broni, aby nie mogli atakować celów na terenie Rosji chociażby

nie, nie będę, przemieszcza się za słońcem. A Ty co? dalej w szarej, zimnej, socjalistycznej Polsce?


@Leniek: socjalistycznej dzięki takim jak ty, sam wyjechałeś i niestety masz prawo głosu a jesteś no w sumie sprzedajny¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz