Wpis z mikrobloga

Pierwsze 3-4 godzinki są wspaniałe, super muzyczka, ładne autka niezłe widoczki fajnie się strzela, kilka ciekawych bajerów i po 4 godzinach w zasadzie można już grę wyłączyć na zawsze. Nic więcej się już nie wydarzy ani nie zobaczycie nic nowego, wiecznie te same gęby, te same widoki, fabuły w zasadzie mogło by wcale nie być wielu by się nawet nie zorientowało
#farcry6
#gry
  • 6
@Gzyro: Kurczę ciężko jednoznacznie powiedzieć, że #!$%@?. Jak lubisz biegać po gigantycznej mapie bez celu i robić rozwałkę, zbierać skrzyneczki, etc to się spodoba, fabuła jest tak miałka, że mogło by jej wcale nie być nawet
@Kroledyp: grałem jak była za darmo do spróbowania i nie porwało. Grałem w te grę w 2012 ale miała napisane 3 zamiast 6. Ledwie co się zmieniło, jest po prostu bardziej edgy a historia, jak napisałeś, jesteś nijaka. Plus to wpychanie losowych hiszpańskich słów.. ja wiem że no to dla klimatu ale to zawsze mnie krindzuje, jak w Forza Horizon 5. Vamos! Oraleee!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ale to chyba każdy Far Cry był powtarzalny i niewiele różnił się na początku i na końcu, ale jakoś te wcześniejsze miały 'to coś'.

W ostatnich ~2 częściach widać już 'nowy Ubisoft' niestety